2018 m. įstojusiųjų į magistrantūrą sąrašas po pagrindinio etapo

Liepos 9 d. pasibaigus pagrindiniam priėmimui į magistrantūros studijas Šiaulių universitete, besirenkančiųjų šias studijas skaičius, lyginant su 2017 m. rezultatais, nemažėja. Į universiteto antrąją studijų pakopą šiuo metu yra priimta jau per 200 būsimųjų magistrantų, užpildytos visos valstybės skirtos ir jos finansuojamos studijų vietos (per 100), dar 100 magistrantų studijas finansuos savo lėšomis.foto

foto

2018 m. įstojusiųjų į magistrantūrą sąrašas po pagrindinio etapo.

Galimybė stoti į magistrantūrą – papildomo priėmimo etape

Tačiau baigėsi tik pirmasis – pagrindinis – priėmimas į Šiaulių universiteto magistrantūrą. Nuo liepos 20 d. prasideda papildomas priėmimas į antrosios pakopos studijas ir visi, besidomintys galimybe gilinti savo profesines žinias magistrantūroje, galės teikti prašymus iki pat rugpjūčio 22 d. Tik būtina atkreipti dėmesį į tai, kad papildomo priėmimo metu yra stojama jau tik į valstybės nefinansuojamas studijų vietas.

Savo tobulėjimui kviečiame rinktis magistrantūros studijas Šiaulių universitete! Magistrantūros studijų programų sąrašas – čia.

Magistrantūra (antrosios pakopos studijos) – studijos, suteikiančios galimybę gilinti ir plėtoti turimas kompetencijas lyderiams, kuriems būtini individualūs vadovavimo gebėjimai, savarankiški analitiniai sprendimai, grįsti mokslinėmis žiniomis ir kritiniu mąstymu.

Likę priėmimo į magistrantūrą etapai ir procedūros:

Priėmimo procedūros Datos ir terminai
Prašymų dalyvauti konkurse priėmimas ir dokumentų registravimas

Dokumentai pateikiami Priėmimo komisijoje (Vytauto g. 84, 410 kab., tel. (8 41) 595 755)

Papildomas priėmimas:

2018-07-20 – 2018-08-22 

Visą informaciją apie magistrantūros studijų konkursinio balo sudarymą, reikalingus stojimo dokumentus ir stojimui reikalingą mokestį rasite čia.

Priėmimo klausimais konsultuoja Šiaulių universiteto Priėmimo komisija: tel. (8 41) 595 755, el. p. studijuok@su.lt