Dailės studijų programos magistrantai apgynė baigiamuosius darbus

gyn17

gyn17
Sausio 23 d. Šiaulių miesto dailės galerijoje vyko Šiaulių universiteto dailės magistrantūros studijų programos studentų baigiamųjų darbų gynimas. Savo baigiamuosius darbus pristatė 9 magistrantai.

gyn23

gyn23
Baigiamųjų darbų vertinimo komisija, vadovaujama prof. Ričardo Garbačiausko, po darbų pristatymo pateikė įvertinimą. Net šešių studentų darbai gavo pačius aukščiausius balus.

gyn19

gyn19
Puikiai buvo įvertinti Loretos Angilovienės ir Vilmos Laužikienės grafikos darbai (darbo vadovas – prof. Vaidotas Janulis). Loreta pristatė grafikos darbą „Reminiscencijos - grafikos objektas“., o Vilma – grafikos darbų ciklą ,,Sąmonė".

seses

seses
Puikaus įvertinimo susilaukė ir dizaino darbus gynę magistrantai – Laura Borotkinaitė (poilsio zonos prie Talkšos ežero projektas, darbo vadovas – doc. Adas Toleikis), Gražina Poškutė (šiuolaikinių medijų meno festivalio ,,ENTER’17” vizualinės komunikacijos projektas, darbo vadovas – prof. Giedrius Šiukščius) ir Regina Poškutė (šiuolaikinio meno ir mados festivalio „VIRUS’24 vizualinis identitetas, darbo vadovas – prof. Giedrius Šiukščius).

gyn2

gyn2
Raimondos Silės baigiamasis darbas iš tapybos „Saviizoliacija ir jos vizualizavimas tapyboje“ (darbo vadovas – prof. Ričardas Garbačiauskas) taip pat buvo įvertintas dešimt balų.

gyn7

gyn7
Baigiamųjų darbų vertinimo komisijos nario prof. Giedriaus Šiukščiaus nuomone, šių metų magistrantų baigiamieji darbai, kaip ir kasmet, buvo pakankamai aukšto lygio. „Išskirti galėčiau Loretos Anglikovienės grafikos darbą, taip pat sesučių Gražinos ir Reginos dizaino darbus, pasižymėjusius aukštu meniniu lygiu. Apibendrinant galiu drąsiai teigti, jog darbų kokybė nepablogėjo, tik gaila, jog dėl kasmet vis mažiau skiriamų studijų krepšelių skaičiaus turime vis mažiau magistrantų. Ankstesniais metais į miesto dailės galeriją net nesutilpdavo visų absolventų darbai, o šiemet baigiamuosius darbus gynė tik devyni studentai“, – pažymėjo prof. G. Šiukščius.

Šiaulių universiteto dailės magistrantūros studijų absolventų baigiamųjų darbų parodą Šiaulių miesto dailės galerijoje galima apžiūrėti iki vasario 3 d.

gyn14
gyn14
gyn24
gyn24
gyn4
gyn4
 Zenonas Ripinskis
Tomo Andrijausko nuotr.
Grįžti