Lietuvos universitetų studentų lengvosios atletikos čempionate –3 šiauliečių medaliai

lengvaa 3

lengvaa 3
Vasario 2 d. Kaune buvo surengtas Lietuvos universitetų studentų žiemos lengvosios atletikos čempionatas, kuriame gana sėkmingai rungtyniavo Šiaulių universiteto sportininkai, iškovoję du aukso ir vieną sidabro medalius.

Aukso medalį 60 m barjerinio bėgimo rungtyje pelnė mūsų universiteto kūno kultūros bakalauro studijų programos trečio kurso studentė Rasa Mažeikaitė. Ji distanciją įveikė per 8,99 sek. Aurikai gerai sekėsi ir 200 m bėgimo rungtyje, kur jį finišavo antra. Jos rezultatas – 25,87 sek.

lengvaa 1

lengvaa 1
Pirmąją vietą 1500 m distancijos bėgimo rungtyje iškovojo ir kūno kultūros bakalauro studijų programos trečio kurso studentė Aurika Balsytė, distanciją įveikusi per 4 min. 42,25 sek.

Neblogai rungtyniavo ir kiti Šiaulių universiteto lengvaatlečiai. Penktąją vietą trišuolio rungtyje pelnė kūno kultūros ir sporto edukologijos bakalauro studijų programos antrakursis Benas Bileišis, nušokęs 13,08 m. Penktas galutinėje rikiuotėje rutulio stūmimo rungtyje liko jo kurso draugas Andrius Skuja, nusviedęs įrankį 12,47 m.

400 m bėgimo distancijoje statybos inžinerijos bakalauro studijų programos trečiakursis Evaldas Ščefonavičius finišavo vienuoliktas (59,39).

Pasak Šiaulių universiteto komandos vadovo Ryčio Alūzo, Šiaulių universiteto sportininkai galėjo iškovoti dar daugiau medalių, jeigu nebūtų sutrukdžiusius ligos.