Šiaulių universiteto tinklininkai pateko į NSTL atkrintamąsias varžybas

tin 1

tin 1

Vasario 20 d. baigėsi Nacionalinės studentų tinklinio lygos varžybos pogrupiuose. Šiaulių universiteto tinklininkai, vadovaujami trenerio Aivaro Strockio, paskutines pogrupių etapo rungtynes žaidė Šiauliuose su Lietuvos sporto universiteto komanda ir patyrė pralaimėjimą – 0:3.

Po šių rungtynių paaiškėjo, jog šiauliečiai, iškovoję keturias pergales ir patyrę du pralaimėjimus, Kauno pogrupyje užėmė antrąją vietą. Tai leido mūsų komandai patekti į atkrintamųjų varžybų etapą, kuriame teks susitikti su trečiąją vietą Vilniaus pogrupyje užėmusia ekipa.

tin 2

tin 2
„Rungtynėse su Lietuvos sporto universiteto tinklininkais mums rungtyniauti buvo sunku, nes priešininkų ekipoje žaidžia nemažai Lietuvos aukščiausioje lygoje žaidžiančių žaidėjų. Dabar mūsų visas dėmesys krypsta į atkrintamąsias varžybas. Jeigu jose pavyks – pateksime į finalinį keturių komandų turnyrą, kuriame galėsime kautis dėl medalių“, – sako šiauliečių komandos treneris.

Atkrintamosios Nacionalinės studentų tinklinio lygos varžybos prasidės kovo mėnesį, o finalinės varžybos vyks balandžio mėnesį Kaune.

Zenonas Ripinskis
Autoriaus nuotr.
 
Grįžti