Premjeras: sveikintina, kad šalies universitetai vienijasi dėl sveikatos tausojimo ir stiprinimo

Pasirasyta sutartis

Pasirasyta sutartis
Klaipėdoje visų šalies universitetų rektoriai, tarp kurių buvo ir Šiaulių universiteto laikinai rektoriaus pareigas einantis prof. dr. Darius Šiaučiūnas, pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurioje įsipareigojo bendradarbiauti įgyvendinant sveikatos tausojimo ir stiprinimo politiką, remiantis moksliniais tyrimais ir studijomis teikti pasiūlymus, rekomendacijas valstybės ir kitoms suinteresuotoms institucijoms dėl Lietuvos socialinės ir ekonominės gerovės ir sveikatos plėtros.

Pasirašymo ceremonijoje taip pat dalyvavo ir šalies Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

Pasak premjero, toks universitetų sambūris šiuo klausimu vyko pirmą kartą. Tai sveikintina iniciatyva, kai universitetų akademinės bendruomenės, mokslininkai imasi atsakingos misijos įgyvendinti sveikatos stiprinimo politiką ir pasirašo bendradarbiavimo sutartį. O ir Klaipėda pasirinkta neatsitiktinai – tai miestas pajūryje, turintis nemažą įdirbį sveikatingumo srityje, turtingą Klaipėdos universiteto mokslinę bazę.

„Tikiuosi, kad šiandien pasirašyta sutartis bus gražus startas aktualizuojant šias idėjas, ji suteiks naują impulsą ir įtrauks į šias diskusijas mokslininkus, o numatomi darbai bus sėkmingai atlikti ir prisidės prie sveikesnio, laimingesnio ir ilgesnio mūsų piliečių gyvenimo sveikoje visuomenėje“, - pabrėžė premjeras.

Parengta pagal lrv.lt inf.

Grįžti