Sidebar

Balandžio 17 d. LSU S. Stanislovaičio lengvosios atletikos manieže Kaune vykusiame Lietuvos studentų jėgos trikovės čempionate puikiais rezultatais nudžiugino VU Šiaulių akademijos atletai, iškovoję du aukso ir vieną bronzos medalį.

Aukso medalius šiauliečiams iškovojo Lina Linkaitė, rungtyniavusi svorio kategorijoje iki 57 kg. ir Egidijus Valčiukas, rungtyniavęs svorio kategorijoje iki 66 kg. Sunkiausių atletų (120 kg.) kategorijoje bronzos medalį pelnė VU ŠA atstovas Ernestas Rimša.

VU ŠA atstovai rungtyniavo bendroje VU komandoje, kuri komandinėje įskaitoje iškovojo pirmąją vietą. Pasak ilgamečio mūsų komandos visuomeninio trenerio Antano Griciaus, varžybose būtume galėję dalyvauti ir atskira komanda, tačiau vienas mūsų studentas gydosi traumą, o kitam varžybas teko praleisti dėl darbo.