Sidebar

Birželio 25–26 d. Šiauliuose vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas, kuriame jėgas išbandė pajėgiausi šalies sportininkai (-ės). Vilniaus universitetui (VU) jame atstovavo 11 studentų (-čių).

Airinė Palšytė tapo nugalėtoja šuolio į aukštį rungtyje (1,89 m). VU Šiaulių akademijos absolventė Lina Kiriliuk laimėjo auksą 5000 m bėgime (16:55,45) ir pasiekė asmeninį rekordą.

Pergales iškovojo ir kiti favoritai. Du sidabro medalius 100 m ir 200 m bėgimuose pelnė Lukrecija Sabaitytė. 200 m bėgime ji pasiekė savo asmeninį rekordą (23,68). Eglė Vaitulevičiūtė 1500 m (asmeninis rekordas) ir 800 m bėgimuose taip pat laimėjo du sidabro medalius.

Eglė Zarankaitė disko metimo ir rutulio stūmimo rungtyse iškovojo du bronzos medalius.

Trišuolio rungtyje Lietuvos rekordininkė Diana Zagainova ir Ernestas Šostakas pelnė bronzos medalius. Hanna Zikejeva iškovojo bronzą 400 m barjeriniame bėgime.