Sidebar

Balandžio 23–24 d. Kaune VDU V. Adamkaus sporto centro salėje vyko Nacionalinės studentų tinklinio lygos finalinio etapo varžybos, kuriose VU Šiaulių akademijos vaikinų tinklinio komanda iškovojo čempionų titulą.

Pirmąją dieną mūsų vaikinai pusfinalio rungtynėse nugalėjo KTU studentus 3:0 (25:22, 25:22, 25: 25:15) ir pateko į finalą. Finalinėse rungtynėse šiauliečiai susitiko su Vilniaus universiteto komanda. VU Šiaulių akademijos tinklininkai pirmajame kėlinyje nusileido varžovams, tačiau perėmęs iniciatyvą į savo rankas, treneris Aivaras Strockis „sustygavo“ žaidimą ir 3:1 (28:30, 25:21, 25:19, 25:20) įveikė besipriešinusius Vilniaus universiteto tinklininkus.

VU Šiaulių akademijos vaikinų tinklinio komanda jau ketvirtąjį kartą iškovojo čempionų titulą. Aukso medaliais pasipuošė Audrius Aleknavičius (Kūno kultūros ir sporto pedagogikos studijų programos ketvirtakursis), Simas Grigalaitis (Kūno kultūros ir sporto pedagogikos studijų programos ketvirtakursis), Tomas Rogal (Kūno kultūros ir sporto pedagogikos studijų programos ketvirtakursis), Redas Noreikis (Kūno kultūros ir sporto pedagogikos studijų programos trečiakursis), Modestas Cebers (Kūno kultūros ir sporto pedagogikos studijų programos pirmakursis), Vilius Rimkevičius (J. Janonio gimnazijos 4 klasės mokinys), Nojus Gudaitis (Romuvos gimnazijos 3 klasės mokinys), Aivaras Strockis (komandos treneris).

Tomas Rogal tapo geriausiu priimančiu turnyro puolėju, Audrius Aleknavičius – geriausiu antruoju priimančiu puolėju, o Simas Grigalaitis buvo išrinktas geriausiu centriniu blokuotoju.

Merginų grupėje VDU tinklininkės 3:0 nugalėjo LSU komandą ir susigrąžino čempionių titulus.

Koordinatorius sporto veiklai R. Alūzo inf.
Nacionalinės studentų tinklinio lygos nuotr.