Finansų ir investicijų ekonomika

Studijų forma ir trukmė
Nuolatinės (1,5 m.), ištęstinės (2 m.). (Studijuojami dalykai). Dalis programos vykdoma mišriu nuotoliniu būdu
 
Suteikiama kvalifikacija
Socialinių mokslų magistro laipsnis

Priimami asmenys, baigę universitetines pagrindines studijas.

Konkursinio balo sandara
Diplomo priedėlio (priedo) įvertinimų svertinio vidurkio ir papildomų balų suma.
 
Metinė studijų kaina
Nuolatinė – 1865 Eur, Ištęstinė – 1398 Eur.
 
Svarbu!
Neturintieji ekonomikos krypties bei verslo ir vadybos studijų krypčių grupės bakalauro diplomo turi išlaikyti trūkstamus 5 kreditų apimties dalykus: Ekonometrija, Ekonominė analizė, Mikroekonomika, Makroekonomika.
 
Trumpas studijų programos aprašas
Rengiami aukštos kvalifikacijos finansų ir investavimo srities specialistai, turintys fundamentalių finansų mokslo žinių, gebantys suvokti finansų rinkose vykstančius procesus ir efektyviai spręsti investavimo problemas, priimti optimalius finansavimo ir investavimo sprendimus, planuoti ir prognozuoti finansinių ir realiųjų investicijų procesus. Magistrantai įgyja finansų ir investicijų ekonomikos žinių, suvokia verslo įmonių investavimo ir finansavimo teorijas, geba valdyti finansinę riziką, kompleksiškai spręsti finansines problemas, vertinti procesus, vykstančius pasaulio finansų, valiutų rinkose, vertinti investicinių fondų veiklą.
 
 
Karjeros ir studijų galimybės
Magistrai dirbs verslo įmonių, valstybės ir vietos (savivaldos) valdymo bei viešojo administravimo institucijų finansų tarnybose, bankuose finansų ir investavimo analitikais ar ekspertais, padalinių vadovais regiono, šalies ar tarptautinėse finansų institucijose, investicinių fondų valdymo įmonėse, viešojo sektoriaus ir mokslo institucijose. Absolventai gali tęsti mokslus doktorantūroje.
 
Informacija teikiama
tel. (8 41)  595 755


Susidomėjai šia studijų programa, bet dar turi klausimų? Konsultuokis:

Doc. dr. Reda Toleikienė
tel. (8 41) 595 882
el. p. reda.toleikiene@su.lt
Grįžti