esn su transparent
esn su transparent
  ESN (Erasmus Student Network) yra viena iš didžiausių tarpdisciplininė studentų asociacija Europoje, įkurta 1990 metais. Asociacijos tikslas – palaikyti ir vystyti studentų mainus. Šis tinklas prezentuojamas 430 aukštosiose mokyklose iš 36 šalių. Šis tinklas nuolat plečiasi ir vystosi.
Šiaulių universiteto studentų atstovybės Tarptautinių ryšių komiteto pirminikas Algirdas Tamoševičius 2009 m. gegužės 7-11 dienomis vyko į ESN oficialųjį susitikimą Portugalijoje (Porto mieste). Ten jis pristatė Šiaulių Universiteto studentų veiklą ir visą Lietuvą. Oficialiai Šiaulių Universitetas buvo priimtas į ESN veiklą būtent tomis dienomis.

Tarptautinis lygis susideda iš Tarptautinės Valdybos (International Board) ir Nacionalinių atstovų tarybos (Council of National Representatives), kurių pagrindinis tikslas yra suburti visus narius, tinklus ir šalis drauge. Tarptautinė valdyba yra vykdomoji įstaiga, o Nacionalinių atstovų taryba, po kasmetinio bendrojo susitikimo (Annual General Meeting) yra antroji įstatyminė institucija.

ESN palaiko studentų mainus prieš, eigoje ir po jų mainų. Besirūpindama studentais visą jų studijavimo užsienio šalyje laikotarpiu, ESN asociacija suteikia galimybę lengviau ir įdomiau praleisti Jūsų mainų programos laikotarpį.

ESN ŠU „Facebook“ tinklalapyje:
http://www.facebook.com/pages/ESN-%C5%A0U/490155704345814

ESN ŠU asociacijos surengtas Erasmus studentų priėmimas:
http://www.youtube.com/watch?v=XyiS53gCJOo