„SĖKLELĖS KELIONĖ“. Botanikos sodo aplinka naudojama kaip mokymosi vieta. Užsiėmimo metu lankomos „stotelės“, simbolizuojančios augalo augimą: sėkla – daigas – augalas su žiedais – augalas su vaisiais – suaugęs augalas su subrendusiomis sėklomis. 

„AUGALŲ DĖLIONĖ“. Vaikai savarankiškai iš  detalių turi sudėlioti augalų paveiksliukus. Ši užduotis padeda vaikams greičiau išmokti atpažinti ir palyginti skirtingų rūšių augalus, įsiminti jų pavadinimus.  Užsiėmimas skirtas komunikavimo, pažinimo ir socialinėms kompetencijoms ugdyti. Jo metu atliekamos patrauklios praktinės užduotys, skatinančios vaikų ugdomąją veiklą: susipažįstama su augalais ir jų augavietėmis, mokomasi grupuoti ir apibendrinti, lavinamas dėmesys.

„AUGALŲ DETEKTYVAS“. Tai aktyvus edukacinis žaidimas, kurio dalyviai, remdamiesi šifruotomis nuorodomis, turi surasti pradingusį augalą. Žaidimo metu suteikiama žinių apie augalų fiziologiją, dauginimąsi ir kitas savybes.  

* Edukacinių užsiėmimų trukmė 1–1,5 val., kaina 6 Eur (grupei). Veiklos skiriamos ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams.

* Reikalinga išankstinė registracija. tel. nr. (8 41) 553 934

 Kainoraštis