• Renginio data: 2016 m. vasario 21 d.
  • Renginio pradžia: 14:00 val.
  • Renginio vieta: Šiaulių apskrities P. Višinskio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius (Aušros al. 62, Šiauliai)

Renginyje dalyvaus knygos autorė Monika Domeikienė, Šiaulių universiteto absolventė, ir iliustratorė Lauryna Kvedaraitė, Vilniaus dailės akademijos studentė.

Monika Domeikienė – jauna autorė (g. 1984 m.), dirba Šiaulių dailės galerijoje. „Kitoks pasaulis" yra jos pirmoji knyga. Knygelė, skirta bendravimui (tarp draugų, tarp tėvų ir vaikų...), jos tikslai yra paprasti, bet labai svarbūs vaikams – suteikti skaitymo malonumą, skatinti jaunąją kartą susimąstyti apie vertybių svarbą gyvenime bei atskleisti paprastus laimės ieškojimo ypatumus.

Pagrindinė knygelės veikėja Aretė jau nuo pirmųjų puslapių sužavi savo vaikišku paprastumu. Jos nekankina sudėtingos problemos, todėl jai svarbu, kad šalia jos esantys žmonės būtų tokie pat laimingi ir patenkinti, kaip ir ji. Mergaitei nesvetima empatija ir noras padėti draugui, todėl mielai pasiūlo liūdnam ir pasimetusiam Hedrikui eiti ieškoti vertybių ir gėrio. O pats geriausias būdas vaikui atrasti save – pasinerti į spalvotą minčių pasaulį.

Knygelėje vaikas galės pasinerti į spalvotas iliustracijas, o įvairios kūrybinės užduotys mokys vaiką savarankiškumo, padės jam suvokti draugystės svarbą, lavins jo vaizduotę.
Laimė. Kiek reikia, kad būtume laimingi? Ką žino laimingi žmonės, ko nežinome mes? Ar užtenka ugdyti vertybes, kad būtume laimingi ir geri žmonės?

Kitoks pasaulis A3 RGB Medium

Kitoks pasaulis A3 RGB Medium

Grįžti