Sveikatinimo, hipoterapijos ir sporto centras  (SHSC) – yra Šiaulių universiteto neakademinis padalinys, įsteigtas 2016 m. vasario mėnesį. 
 
SHSC veiklos tikslas – teikti aukšto lygio paslaugas, vykdyti taikomuosius tyrimus, eksperimentinės plėtros darbus sveikatinimo, hipoterapijos, fizinės ir funkcinės diagnostikos srityse. 
 
SHSC veikla:
• Hipoterapijos, reabilitacijos, fizinės ir funkcinės diagnostikos bei sveikatinimo paslaugų teikimas fiziniams ir juridiniams asmenims.
• Konferencijų, seminarų, sporto ir sveikatos specialistų mokymų organizavimas ir vykdymas.
• Neperžengiant centro kompetencijos organizuoti ir teikti sveikatos priežiūros ir pirmosios medicinos pagalbos paslaugas.
• Vykdyti visuomenės plėtrai svarbius ilgalaikius tarpdisciplininius biomedicinos ir socialinių mokslų krypčių taikomuosius tyrimus ir projektus.
 
MISIJA
Skleisti reabilitacijos, papildomos ir alternatyvios medicinos bei fizinės ir funkcinės diagnostikos  pažangiausias žinias ir praktinę patirtį, siekti, kad kiekvienas žmogus gebėtų kurti saugią ir sveiką gyvenimo aplinką.
 
VIZIJA
SHSC – atviras iššūkiams ir pokyčiams, taikantis geriausią pasaulinę mokslinę-praktinę patirtį, plėtojantis tarpdiscipliniškumą, siekiantis nuolatinio darbuotojų tobulėjimo bei lyderystės tarp savo srities specialistų.
 
Kontaktai:
Šiauliai, Vasario 16-osios  g. 30        
Tel. (8 41)59 57 33                                         
El. p. shsc@su.lt                           
 
fb

Sveikatinimo, hipoterapijos ir sporto centras