Omah bs1

Omah bs1
Rugpjūčio 19 d. Šiaulių universitete viešėjo Omahos susigiminiavusių miestų asociacijos (JAV), Omahos ir Šiaulių miestų bendradarbiavimo (Omaha Friends of Šiauliai) komiteto pirmininkas, Šiaulių universiteto garbės narys dr. Gediminas T. Murauskas bei Šiaulių miesto garbės narė Nellie Sudavičius. Kartu su jais Universitetą aplankė dar dešimt Omahos ir Šiaulių miestų bendradarbiavimo komiteto narių.

Svečius pasveikino Šiaulių universiteto rektorius prof. Donatas Jurgaitis bei Mokslo ir meno prorektorė prof. Ingrida Šaulienė. Universiteto botanikos sodo direktorė prof. Asta Klimienė aprodė botanikos sodą, o susitikime dalyvavę Šiaulių universiteto bendruomenės nariai prie arbatos pasidalijo savo prisiminimais ir patirtimi bendradarbiaujant su Omahos ir Šiaulių miestų bendradarbiavimo komitetu bei Nebraskos universitetu Omahoje.

Svečių iš JAV vizito tikslas – paminėti Šiaulių ir Omahos miestų 20-ies metų bendradarbiavimo sukaktį bei pasveikinti Šiaulių bendruomenę artėjančio miesto 780 metų jubiliejaus proga.

Reginos Karvelienės inf.

Omah bs3
Omah bs3
Omah bs2
Omah bs2