Nuskambėjo ŠUSA „Akustinės Kalėdos 2016“

akustk 6

akustk 6
Gruodžio 21 d. Šiaulių universiteto dailės galerijoje jau šeštą kartą nuskambėjo Šiaulių universiteto studentų atstovybės organizuojamas labdaros koncertas „Akustinės Kalėdos 2016“.

Renginio vedėja Gintarė Izabelė Ramoškaitė, kaip ir priklauso, vakarą pradėjo grodama gitara. Su muzika jai pavyko iš tolimosios Laplandijos prisikviesti ir Kalėdų Senelį, kuris, kaip paaiškėjo, buvo paruošęs publikai ne tik sudėtingų klausimų, bet ir saldžių prizų.

Vėliau visus pasveikino ir džiugių švenčių palinkėjo Šiaulių universiteto kapelionas Arūnas Jankauskis.

akustk 1

akustk 1
Šiais metais šiais metais „Akustinės Kalėdos“ tikrai buvo pilnos staigmenų ir Kalėdinių stebuklų, kuriuos vakaro svečiams dovanojo jaunosios Šiaulių universiteto studentės: Eglė Bušmaitė su grupe, Vytautė Sakalauskaitė, Auksė Paškevičiūtė, Lina Aistė Kazlauskaitė, Justina Šiupinytė ir Ainė Bartašiūtė. Koncertą ir skambančius moteriškus balsus papildė neseniai susikūrusi šiauliečių vaikinų grupė „Mono“, kurią įkūrė Šiaulių universiteto studentas Mantas Babrauskas. Labdaros koncerte sudalyvauti neatsisakė ir televizijos projekto „X faktorius“ finalininkas Mindaugas Avižienis su grupe. akustk 4
akustk 4

Tradiciškai vakarą užbaigti renginio organizatoriai pakvietė Šiaulių universiteto merginių chorą „Pavasaris“, vadovaujamą doc. Gedimino Ramanausko, kuris ne tik prakalbino akustinę tylą, bet ir pakvietė visus kartu sudainuoti „Džiaugsmingų Šventų Kalėdų“.

Vakaro metu buvo aukojama Šiaulių savivaldybės sutrikusio vystymosi kūdikių namams. Buvo surinkti 73 eurai, už kuriuos Šiaulių universiteto studentų atstovybės nariai nupirks kūdikiams reikalingų daiktų.

akustk 7

akustk 7
Paskutinę vakaro staigmeną dėkodama tiek atlikėjams, tiek visiems renginio dalyviams už geras širdis, įvardijo Šiaulių studentų atstovybės prezidentė Roberta Stonkutė, pagirdama studentų atstovybės narius, dekoratyvius karpinius ir „Akustinių Kalėdų“ koncerto dekoracijas, su kuriomis buvo papuošta Šiaulių universiteto dailės galerija. Iš viso dekoracijoms buvo panaudota 9,6 km popierinių juostelių.

Šiaulių universiteto studentų atstovybės nariai dėkoja visiems, padėjusiems surengti šį vakarą ir visiems „Akustinių Kalėdų 2016“ rėmėjams – „Saulės picai“, „Centro šokoladinei“, „Žiburio“ knygynui, „Coffee Inn“, sumuštinių barui „Gimme“ ir Fotografijos muziejui. Nes gera daryti gera.

ŠUSA inf.
Zenono Ripinskio ir Justino Latvėno nuotr.
akust 2
akust 2
akustk 3
akustk 3
akustk 2
akustk 2
akustk 5
akustk 5
akustk 9
akustk 9
akustk 13
akustk 13
akustk 17
akustk 17
akustk 16
akustk 16
akustk 15
akustk 15
 
Grįžti