„Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje – Šiaulių universiteto studentas Evaldas Vaikasas

evaldavaik 1

evaldavaik 1

2017 metų „Eurovizijos“ dainų konkurso Lietuvos nazionalinėje atrankoje pareiškė norą dalyvauti net 51 atlikėjas, tarp kurių matysime ir Šiaulių universiteto muzikos pedagogikos studijų programos ketvirto kurso studentą Evaldą Vaikasą.

Tai paaiškėjo LRT televizijoje surengtoje spaudos konferencijoje, skirtoje „Eurovizijos“ Lietuvos nacionalinei atrankai. Lrt.lt informuoja, jog atrankoje savo jėgas 2017 m. konkurse išbandys ir žymūs, ir dar nespėję išgarsėti atlikėjai: Edgaras Lubys, Alanas Chošnau, Aistė Pilvelytė, Ruslanas Kirilkinas, Vidas Bareikis, Ugnė Kudlaitė, Rasa Kaušiūtė, Ieva Zasimauskaitė, Paula Valentaitė, Elvina Milkauskaitė, Benas Malakauskas, Milda Martinkėnaitė, Rasa Vaštakaitė, Audrius Petrauskas, Julija Jegorova, Tadas Rimgaila, Laura Steponavičienė, Rūta Andruškevičiūtė, Dagna Kondratavičiūtė, Gabrielius Vagelis, Kotryna Juodzevičiūtė, Giedrė Girnytė, Augustė Vedrickaitė, grupė „E.G.O“ ir kt. Anot LRT vyriausiojo prodiuserio ir ilgamečio eurovizinės delegacijos vadovo Audriaus Giržado, šiemet pirminiame etape žiūrovai išgirs net 51 dainą.

Šiaulietis Evaldas Vaikasas konkursui pristatys britų kompozitoriaus Ashley Hicklin dainą „Fair for Kisses“ („Ugnies bučiniai“). „Tai bus lyrinė daina apie meilę. Šią dainą man pasiūlė visai neseniai ir ji man labai patiko. Iki tol konkursui rinkau dainą iš daugelio kitų kūrinių, tačiau ši man patiko labiausiai, nes joje tarsi atsispindi pastarųjų metų mano išgyvenimai ir ieškojimai tos vienintelės savo merginos ir meilės“, – apie „Eurovizijai“ pasirinktą kūrinį sako Evaldas.

Šiaulių universitete muzikos pedagogikos studijas baigiantis dainininkas jau yra ne naujokas scenoje. Jis jau yra dalyvavęs „Lietuvos balso“ konkurse, dainavo miuzikluose, daugelyje festivalių. Dar šį rudenį Evaldas puikiai pasirodė scenoje kartu su Lietuvoje koncertavusiu „UNO Jazz Band“ kolektyvu iš JAV, kuriame sužavėjo publiką savo balsu ir artistiškumu.

Evaldo nuomone, dalyvavimas „Eurovizijos“ atrankoje yra rimtas išbandymas ir iššūkis. „Manau, kad kiekvienas dainininko karjeros siekiantis atlikėjas turi bent kartą pabandyti sudalyvauti šio konkurso nacionalinėje atrankoje ir siekti patekti į tarptautinę sceną. Tik, žinoma, turi būti pasirinkta labai gera daina ir turi būti aukštas pasirengimo lygis. Aš manau, kad esu jau pribrendęs šiam išbandymui ir žiūrovų tikrai nenuvilsiu“, – mano dainininkas.

Pasak lrt.lt, šiais metais „Eurovizijos“ nacionalinės trankos komisija taip pat bus įvairi ir rotuojama. „Matysime gerai žinomus veidus, be kurių sunku įsivaizduoti „Eurovizijos“ atrankas. Taip pat konkurso dalyvius vertins ir užsienio komisija, kuri savo darbą pradės nuo penktosios atrankos laidos. Balsavimo tvarka išlieka tokia pati – atlikėjus vertins ir televizijos žiūrovai, ir komisijos nariai“, – rašoma lrt.lt informacijoje.

Pirmoji „Eurovizijos“ konkurso Lietuvos nacionalinės atrankos laida žiūrovus pasieks 2017 m. sausio 7 d. Palinkėkime Šiaulių universiteto studentui Evaldui Vaikasui sėkmės ir žiūrovų palaikymo.

Zenonas Ripinskis
Evaldo Vaikaso Facebook socialinio tinklo nuotr.

 

Grįžti