Šiaulių universiteto futbolininkai vėl nugalėjo LCC universiteto komandą

Sausio 31 d. Šiauliuose sužaistos dar vienerios Lietuvos studentų salės futbolo čempionato rungtynės. Šiaulių universiteto futbolininkai, treniruojami Ryčio Alūzo, susitiko su Klaipėdos LCC universiteto komanda ir įveikė ją rezultatu 6:1 (2:1). Įvarčius mūsų komandai pelnė Mindaugas Budraitis ir Aivaras Bagočius po 2, Donatas Strockis ir Milvydas Tupikas.

Prieš keletą savaičių Klaipėdoje vykusias pirmąsias šių komandų rungtynes rezultatu 7:1 taip pat laimėjo Šiaulių universiteto studentai.

Šiaulių universiteto komandos dabar laukia dvi rungtynės su Klaipėdos universiteto futbolininkais. Pasak šiauliečių trenerio R. Alūzo, su Klaipėdos universiteto komanda žaisti bus sunku, nes varžovų komandoje rungtyniauja gana nemažas būrys aukšto meistriškumo futbolininkų, atstovaujančių įvairiems Lietuvos futbolo klubams. Vis dėlto, treneris tiki, kad Šiaulių universiteto komanda yra pajėgi iškovoti pergales ir patekti į finalinį čempionato etapą Vilniuje.

Priminsime, kad Lietuvos studentų salės futbolo čempionato pirmajame etape dalyvauja 11 komandų, suskirstytų į Vilniaus (4 komandos), Kauno (4) ir Klaipėdos-Šiaulių (3 komandos) pogrupius. Į finalines varžybas, kurios vyks vasario pabaigoje vyks Vilniuje, iš Vilniaus ir Kauno pogrupių pateks po dvi geriausias komandas, o iš Klaipėdos-Šiaulių pogrupio – tik viena.

full 3
full 3
full 2
full 2
full 1
full 1

 

Zenonas Ripinskis
Autoriaus nuotraukose: ŠU – LCC rungtynių akimirkos.
Grįžti