Studentų sporto aikštelėse – permaininga klaipėdiečių ir šiauliečių kova

tisu 2

tisu 2
Vasaris – Šiaulių universiteto sportininkams susitikimų su Klaipėdos universitetų studentais metas. Taip sutapo, kad su klaipėdiečiais studentais rungtyniavo arba dar rungtyniaus mūsų krepšininkai, futbolininkai, tinklininkai, lengvosios atletikos atstovai.

Vasario 4 d. Klaipėdoje buvo surengtas Lietuvos aukštųjų mokyklų lengvosios atletikos žiemos čempionatas, kuriame Šiaulių universitetui atstovavo 11 sportininkų, iš kurių du į namus grįžo su sidabro medaliais. UMSGF kūno kultūros studijų programos antrakursė Aurika Balsytė užėmė antrąją vietą 800 m bėgimo rungtyje, o tos pačios studijų programos pirmakursė Rasa Mažeikaitė pelnė antrąsias vietas šuolio į tolį ir 60 m barjerinio bėgimo rungtyse.

***

Vasario 6 d. Lietuvos studentų krepšinio lygos rungtynes Šiaulių universiteto krepšininkai žaidė Klaipėdoje su vietos universiteto komanda. Rungtynes rezultatu 108:99 (29:25, 33:22, 22:26, 24:26) laimėjo aikštelės šeimininkai, kurie užsitikrino LSKL reguliaraus čempionato etapo nugalėtojų vardus.

Šiaulių universiteto krepšininkai kovėsi iki pat rungtynių pabaigos ir net 37 dvikovos minutę priartėjo iki 3 taškų – 93:96, tačiau pasivyti klaipėdiečių nesugebėjo.

Šiauliečių gretose išsiskyrė Tadas Pažėra, pelnęs 29 taškus (7/8 dvit., 3/5 trit., 6 rez. perd., 28 naud. balai), Rytis Pipiras – 22 taškai, Simas Deveikis – 17, Justinas Statkus – 10 tšk.

Šiauliečiai, iškovoję LSKL čempionate 4 pergales, rikiuojasi septintoje turnyrinės lentelės vietoje. Paskutines čempionato rungtynes Šiaulių universiteto komanda žais vasario 13 d. – savo aikštelėje susitiks su Aleksandro Stulginskio universiteto studentais.

***

Vasario 7 d. su Klaipėdos universiteto studentais žaidė ir Šiaulių universiteto tinklininkai. Šiauliuose vykusį Lietuvos studentų tinklinio lygos susitikimą rezultatu 3:0 laimėjo praėjusių metų šių varžybų nugalėtojai Šiaulių universiteto studentai.

Po ketvirtosios iš eilės pergalės šiauliečiai tapo pogrupio, kuriame rungtyniauja dar KTU, KU ir LSU komandos, lyderiais. Kitame popgrupėje žaidžia Vilniaus komandos –VU, VGTU ir MRU. Šiauliečių tikslas – sėkmingai sužaisti atkrintamąsias rungtynes ir patekti į finalines varžybas, kurios vyks Vilniuje.

***

Šią savaitę su klaipėdiečiais studentais taip pat rungtyniaus ir Šiaulių universiteto futbolininkai. Jie Klaipėdoje Lietuvos studentų salės futbolo čempionato rungtynes žais su Klaipėdos universiteto komanda. Šiauliečiai prieš šias rungtynes jau du kartus susitiko su Klaipėdos LCC universiteto futbolininkais ir abu kartus juos nugalėjo. Dvejose rungtynėse su Klaipėdos universiteto komanda paaiškės, kuri komanda pateks į finalines varžybas.

tisu 5
tisu 5
tisu 6
tisu 6
tisu 4
tisu 4
Parengė Zenonas Ripinskis
Autoriaus nuotraukose: Lietuvos studentų tinklinio lygos varžybų tarp Šiaulių universiteto ir Klaipėdos universiteto komandų akimirkos.
Grįžti