Atradimais ir idėjomis dalijosi jaunieji matematikai, informatikai ir ekonomistai

daukmat 1

daukmat 1
Kovo 3 d. Šiaulių universitete surengta jau XVII-oji tarptautinė konferencija „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“. Ji surengta Šiaulių universiteto Technologijos, fizinių ir biomedicinos mokslų fakultetui bendradarbiaujant su Šiaulių Simono Daukanto gimnazija.

Į šių metų konferenciją atvyko per 100 moksleivių ir juos rengusių mokytojų iš visos Lietuvos bei kaimyninės Latvijos. Konferencijos metu buvo perskaityta 50 pranešimų, pristatyti stendiniai moksleivių darbai. Konferencijos pranešimų tematika labai įvairi – nuo skaičių iki išmaniųjų namų, lėktuvų sandaros ir asmenybės savybių analizės.

Plenarinius pranešimus ir pranešimus sekcijose stebėjo ir aptarė Šiaulių universiteto Informatikos ir matematikos katedros profesorės dr. Roma Kačinskaitė ir dr. Renata Macaitienė, docentė dr. Sigita Turskienė ir lektorė dr. Kristina Vaitkuvienė.

„Tikimės, kad šis žingeidus, idėjų kupinas ir entuziastingas jaunimas rinksis studijas Šiaulių universitete, dirbs ir įgyvendins savo svajones mūsų mieste“ – po konferencijos teigė organizacinio komiteto narė prof. dr. R. Macaitienė.

Informatikos ir matematikos katedros inf.
S. Daukanto gimnazijos nuotr.
daukmat 3
daukmat 3
daukmat 4
daukmat 4
daukmat 2
daukmat 2
Grįžti