Šiaulių universiteto tinklininkams – Lietuvos nacionalinės studentų tinklinio lygos sidabro medaliai

tinkvi 3

tinkvi 3
Balandžio 22–23 d. Lietuvos edukologijos universiteto sporto salėje buvo surengtos finalinės Nacionalinės studentų tinklinio lygos (NSTL) varžybos, kuriose rungtyniavo geriausios vaikinų ir merginų komandos. Praėjusių metų vaikinų grupės nugalėtojai Šiaulių universiteto tinklininkams nepavyko apginti čempionų titulo. Finaliniame susitikime po itin atkaklios ir dramatiškos kovos rezultatu 1:3 (25:23, 23:25, 18:25, 22:25) pralaimėta labai pajėgiai Vilniaus universiteto komandai ir buvo apdovanoti sidabro medaliais.tinkvi 5
tinkvi 5

Į finalą šiauliečiai pateko pusfinalyje rezultatu 3:0 (25:11, 25:15, 25:15) nesunkiai nugalėjusi Lietuvos edukologijos universiteto komandą.

„Pernai buvome pirmi, todėl po pralaimėtų finalinių rungtynių buvome šiek tiek nusivylę. Tenka pripažinti, kad finale žaidėme su stipresne komanda, kurioje buvo keletas labai aukšto meistriškumo žaidėjų. Rungtynėms buvome gerai pasiruošę, tačiau šį sykį nedidelės smulkmenos ir meistriškumas nulėmė varžovų pergalę. Mūsų komandos pasirodymą čempionate ir iškovotą antrąja vietą vertinu labai gerai, kadangi iš devynerių rungtynių laimėjome aštuonerias ir patyrėme tik vieną pralaimėjimą. Reikia pažymėti, kad visos Nacionalinės tinklinio lygos komandos šiemet labai sustiprėjo, o žaidimo lygis labai pakilo. Manau, kad kitais metais, kai mūsų komandą papildys keli nauji žaidėjai, čempionų titulą susigrąžinsime“, – po finalinių rungtynių pažymėjo Šiaulių universiteto komandos treneris Aivaras Strockis.

tinkvi 1

tinkvi 1

Finaliniame turnyre buvo renkami geriausi įvairių pozicijų žaidėjai. Malonu, jog du prizai iškeliavo į Šiaulius. Geriausiu jungiančiuoju žaidėju Aivaras Strockis, o geriausiojo puolėjo titulas atiteko Pauliui Misiukevičiui.

Reikia pažymėti, kad per pastaruosius penkerius metus Šiaulių universiteto tinklininkai net du kartus yra tapę Nacionalinės studentų tinklinio lygos varžybų nugalėtojais, vieną kartą laimėjo sidabro ir vieną kartą bronzos medalius.

tinkvi 2

tinkvi 2

Lietuvos nacionalinės studentų tinklinio lygos šių metų čempionato bronzos medalius iškovojo Lietuvos sporto universiteto komanda, mažajame finale rezultatu 3:0 įveikusi Lietuvos edukologijos universiteto tinklininkus.

NSTL čempionėmis merginų grupėje tapo Vytauto Didžiojo universiteto studentės.

Zenonas Ripinskis
LNKL nuotr.
Grįžti