ŠUSA surengtoje Seniūnų stovykloje nuobodžiaujančių nebuvo

Balst1

Balst1
Balandžio 28–30 dienomis Šiaulių universiteto bazėje Balsiuose vyko tradicinė Seniūnų stovykla, kurią kasmet tradiciškai organizuoja Šiaulių universiteto studentų atstovybė (ŠUSA). Joje stovyklautojai tris dienas dalyvavo aktyviuose užsiėmimuose, sėmėsi žinių įvairiuose mokymuose, jėgas išbandė „Išlikimo žaidime“.

balst 2

balst 2
Pirmoji stovyklos diena prasidėjo užsiėmimu, kurio metu seniūnai turėjo išklausyti pasakojamą istoriją ir ją perpasakoti draugui. Taip mokėmės klausytis ir būti išklausyti. Seniūnai išklausė dar ir ŠUSA prezidentės Robertos Stonkutės papasakotą Abigailės istoriją, turėjo nustatyti didžiausią šios istorijos kaltininką. Po pietų stovyklautojai užsiėmė aktyvia veikla – rungėsi kvadrato varžybose, žaidė pasitikėjimo žaidimus, rengė prisistatymus ne tik mokydamiesi, bet ir pažindami vieni kitus.Balst 5
Balst 5

Antrąją dieną seniūnų mokymus vedė ŠU Alumnų asociacijos valdybos narė Gabrielė Gendvilaitė. Mokymų metu stovyklautojai diskutavo apie tinkamą grupės seniūno modelį, seniūnų atsakomybę, teises ir pareigas, taip pat dalyvavo parengtoje simuliacijoje, kurios metu dalyviams teko pasiskirstyti rektorato darbuotojų pareigybėmis, o studentams – ieškoti sprendimo rektoriaus teikiamam siūlymams trumpinti bibliotekos darbo laiką, panaikinti spausdinimo aparatus bendrabučiuose ir fakultetuose. Balst 6

Balst 6

Po puikios ir dalyvių aktyvumo sulaukusios simuliacijos, seniūnus pasitiko buvusios ŠUSA narės Justinos Bagdonaitės įvaizdžio mokymai, kurių metu diskutavome apie tvarkingų facebook‘o profilių eksponavimą ir tinkamą informacijos sklaidą.

Antrojoje dienos pusėje visi susirinko į ŠUSA prezidentės organizuotą diskusiją, kurios metu diskutavome apie Šiaulių universitetą.

Balst 8

Balst 8
Pasibaigus diskusijai stovyklautojus aplankė lektorius Sensėjus Rokas Leonavičius ir mokė, kaip siekti savo tikslų, kaip motyvuoti save, didžiausią nepasitenkinimą paverčiant didžiausią savo aistra. Vakarėjant prasidėjo laukiamiausia Seniūnų stovyklos dalis – išlikimo varžybos. Jų metu komandos išbandė savo jėgas ir drąsą ŠUSA narių parengtame kliūčių ruože. O vakare dalyviai linksminosi teminiame socialiniame vakare, kurio tema – sveikinimo koncertas. Šventiškai pasipuošę svečiai, estrados atlikėjai ir šokėjai stebėjo parengtus pasirodymus ir patys įkūnijo įvairius atlikėjus. Vakaro metu netrūko sveikinimo eilių, linksmų dainų, šokių ir sveikinimų. 

Paskutinę stovyklos dieną seniūnai rengė prisistatymus „Trys dienos, dvi naktys“ ir įvertino visas stovykloje buvusias veiklas. Labiausiai pasižymėję stovyklos dalyviai buvo apdovanoti nominacijomis.

ŠUSA inf. ir nuotr.
Grįžti