Šiais metais mūsų Žolinė buvo turtinga ir dalyviais ir lankytojais. Šiemet į mūsų veiklas ir pasiruošimo šventei darbus įsijungė savanoriai. Dėkojame mokytojai D. Grušienei už paukštelių meistravimo edukaciją; savanoriaujančioms sode - R. Mačiulytei, A. Dimsei; buvusioms sodo darbuotojoms A. Grišaitei, G. Bagdonienei ir kitiems. Šiemet aktyvias veiklas organizavo Botanikos sodo Draugų klubo narė - dr. Rita Mikaliūnaitė. Šventėje daug dėmesio ir veiklų buvo skirta mažiesiems sodo lankytojams. Dėkojame už galimybę pasigėrėti gyvūnėliais - R. Neverdausko alpakų ūkiui, Šiaulių Jaunųjų gamtininkų centrui. Jei Žolinės šventėje dalyvauja tautodailininkas Albertas Martinaitis, aišku, kad muzikuoti galės kiekvienas. Mūsų bičiulio tautodailininko Alberto rankomis pagamintus instrumentus galima bandyti, pūsti dūdas čia pat arba padedant meistrui, iš šiaudo pasigaminti paprastą birbynę. Dėkojame Žemaitijos Skautų organizacijai už dalijimąsi ant laužo kepta skautiška duonele, ,,Juostės'' pynėjams už juostų vyjimo edukaciją, Miežiškių kultūros centro žolininkėms už dalijimąsi žolininkystės tradicijomis, Šiaulių ,,Aušros'' muziejui už parodą ,,Lietuvos Tautinis kostiumas''.

        Jau daugelį metų Žolinėje dalyvauja mūsų draugai iš Latvijos. Latvijos Nacionalinis Botanikos sodas šiais metais į Sodą atsivežė įvairių gėlių parodą, kvietė atpažinti kvapiuosius augalus. iš Latvijos ,,Berzini'' gėlininkystės ūkiui dėkojame už galimybę pamatyti naujausias gėlių veisles. Pirmą kartą Žolinės šventėje dalyvavo Šiaulių apskrities VPK pareigūnai. Dėkojame pareigūnams už prevencinį bendravimą su šventės lankytojais, o kinologui su tarnybiniu šunimi – už puikų pasirodymą ir tikimės sėkmingo bendradarbiavimo ir ateityje. Šios šventės naujiena buvo asociacijos Lietuvos pirties karalių pasirodymas ir mokymai. Didelio populiarumo sulaukė pelargonijų kolekcininkės, kurios pristatė rečiausias pelargonijų veisles ir rūšis.

        Šiais metais muzikinė programa buvo įvairi - koncertavo folkloro ansambliai, vaikų kolektyvai, klausėmės kanklių, akordeono, skrabalų muzikos. Už šventinę nuotaiką dėkojame visiems muzikantams, renginio vedėjams ir visiems dalyviams.

       Renginį iš dalies finansavo Šiaulių miesto savivaldybė. Dėkojame renginio partneriams Šiaulių ,,Aušros'' muziejui, Šiaulių kultūros centrui, Šiaulių turizmo informacijos centras.
       Keletas akimirkų iš renginio.

 Renginio akimirka
Renginio akimirka
Šiaulių universiteto kapelionas Arūnas Jankauskis
Šiaulių universiteto kapelionas Arūnas Jankauskis
Žemaitijos skautų organizacija
Žemaitijos skautų organizacija

 
 Tautodailininkas Albertas Martinaitis
Tautodailininkas Albertas Martinaitis
Šiaulių Aušros muziejaus paroda
Šiaulių Aušros muziejaus paroda
 
Pelargonijų paroda
Pelargonijų paroda