Šiaulių miesto 781-ąjį gimtadienį šventė ir Šiaulių universiteto bendruomenė

aparada 2

aparada 2
Rugsėjo 7–9 d. Šiauliai šventė 781-ąjį miesto gimtadienį, kuriame aktyviai dalyvavo ir Šiaulių universiteto bendruomenė.

Rugsėjo 8 d. šiauliečiai ir miesto svečiai stebėjo tradicinę teatralizuotą eiseną su pučiamųjų instrumentų orkestrais ir choreografijos grupėmis. Joje kartu su kitų Šiaulių miesto švietimo organizacijų atstovais vienoje kolonoje žygiavo ir Šiaulių universiteto bendruomenės nariai – rektorato, senato nariai, dėstytojai, studentai, įvairių padalinių darbuotojai. Visus šventinės eisenos dalyvius lydėjo pakili šventinė nuotaika.

aparada 7

aparada 7
Ypač daug puikių įspūdžių šventinėje eisenoje patyrė užsienio šalių studentai, studijuojantys mūsų Universitete. „Šventės atmosfera yra nuostabi. Čia gyvena puikūs žmonės. Aš tiesiog myliu Lietuvą! Čia atvykau pirmą kartą ir nors iš pradžių buvo sunku priprasti naujoje vietoje, tačiau greitai susipažinau su draugais ir gražiu jūsų miestu, todėl džiaugiuosi, kad viskas yra puiku“, – po šventinės eisenos sakė studentė Alička Neimova, į Šiaulius pagal „Erasmus“ programą atvykusi iš Čekijos Respublikos.aparada 10
aparada 10

„Nuotaika labai pakili. Švenčia miestas, švenčia ir mūsų Universitetas, kuris netrukus minės savo 20-metį. Gimtadienio proga visiems norėčiau palinkėti stiprybės ir būti sveikiems. Kada yra sveikatos ir jėgų, galima daug ką nuveikti. Miestui ir Universitetui linkėčiau gyvuoti šimtmečius“, – sakė ŠU Matematikos ir informatikos katedros profesorė Renata Macaitienė.

aparada 9

aparada 9
Šiaulių gimtadienio proga Šiaulių universiteto Ekonomikos katedra, beje, švenčianti savo įkūrimo 20-metį, surengė mokslinę-praktinę konferenciją „Ekonomika ir verslas: regiono problemos ir galimybės 2017“.

aparada 1

aparada 1
„Šiaulių dienos“ – viena iš svarbiausių miesto švenčių, į kurią plūsta ne tik miesto gyventojai, bet ir svečiai iš visos Lietuvos. Siekiant įprasminti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį ir įgyvendinti šimtmečio programos tikslus, šiemet „Šiaulių dienos“ pavadintos „MODERNŪS ŠIAULIAI. Šimtmečio istorijos vedami...“. Šventės organizatoriai kvietė atsigręžti į modernius tarpukario Šiaulius ir pajusti ano meto dvasią, aplankyti stilizuotą tarpukario miestelį, aktyviai dalyvauti šiandienos edukacinėse ir pramoginėse veiklose.

Komunikacijos, rinkodaros ir neakademinės veiklos tarnyba
Zenono Ripinskio nuotr.
Grįžti