„Verslo savaitė 2017“ Šiaulių universitete

Jau daug metų verslo administravimo studijos Šiaulių universitete organizuojamos bendradarbiaujant su verslu. Šiauliuose yra daugybė įmonių, kurios mielai atveria savo duris studentų žingeidumui patenkinti ir praktikos bagažui papildyti. Kasmet įmonės, kurių ne vienas vadovas yra ir Vadybos katedros absolventas, pasiūlo praktikos vietas, temas studentų tyrinėjimams, atvyksta į paskaitas pasidalinti vadybinėmis žiniomis, dalyvauja bendruose projektuose.

Šį kartą, verslo dienų minėjimo proga, Vadybos katedros studentai lapkričio 8 d. lankėsi UAB „Salda“.

salda

salda

Studentus pasitiko ir apie gamybos bei vadybos procesus papasakojo gamybos vadovė. Ne tik papasakojo, bet ir kiek įmanoma pademonstravo ekskursijos po įmonės padalinius metu. Aplankyti gamybos, surinkimo cechai bei laboratorija. Studentai stebėjo, kaip projektuojamos bei surenkamos vėdinimo sistemos.

Studentai sužinojo įmonės procesų optimizavimo strategijas gaminant vėdinimo įrangą, šilumos siurblius, šildytuvus, aušintuvus, ortakius ir kitą reikalingą įrangą patalpų vėdinimui. Taip pat susipažino, kaip, siekiant užtikrinti, kad gaminama produkcija tenkintų klientų poreikius bei suteiktų jiems pageidaujamą komfortą, veikia kokybės kontrolės sistema. Teko stebėti ir gamybos procesą, šiuolaikinę įranga, unikalius techninius sprendimus. Studentams buvo pristatyta įmonėje įkurta vienintelė Baltijos šalyse laboratorija, kurioje matuojamas gaminių skleidžiamo garso lygis. Joje taip pat gali būti reguliuojama ir kardinaliai keičiama temperatūra iš labai šaltos į karštą ir atvirkščiai.

Ko gero aktualiausia informacija studentams buvo apie įmonės pardavimų plėtrą užsienio rinkose, logistikos sprendimus ir įdiegtą Lean sistemą, skirtą gamybos efektyvumui didinti.

Ei, studentai, ar nepamiršote, kad tai buvo puiki proga save pristatyti kaip potencialų darbuotoją? :)

Vadybos katedros informacija