Šiaulių universitetas pristatomas parodoje „Studijos 2018“

studij

studij
Nuo vasario 8 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vykstančioje 16-oje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2018. Įjunk ateitį“ aktyviai dalyvauja ir Šiaulių universitetas. Šiauliečiai parodoje yra įsikūrę dviejuose stenduose: studijų, kuriame pristatomos bakalauro ir magistro studijų programos 2018 m. priėmimui, ir mokslo bei inovacijų.

Studijų stende Šiaulių universitetas pristato 2018 m. siūlomas bakalauro ir magistro studijų programas. Stende dirbantys Šiaulių universiteto rinkodaros specialistai, dėstytojai ir studentai abiturientams pasakoja apie studijų programas, studijų sąlygas, įstojimo tvarką.

„Šiais metais Šiaulių universitetas vykdo priėmimą į bakalauro ir magistrantūros studijas ugdymo, gyvybės, sveikatos, informatikos, inžinerijos, humanitarinių, socialinių mokslų, menų, verslo ir viešosios vadybos srityse: 19 bakalauro ir 17 magistrantūros studijų programų. 

Pastebima, kad parodos metu aplankę Šiaulių universiteto stendą abiturientai ir kiti lankytojai daugiausiai domėjosi unikaliomis specialiosios pedagogikos ir logopedijos, kineziterapijos, muzikos pedagogikos, pradinio ir ikimokyklinio ugdymo  studijų programomis. Neabėjotinai kiekvienam būsimam studentui yra įdomus studentiškas gyvenimas, papildomos popaskaitinės saviraiškos galimybės Universitete, ERASMUS projekto suteikiamos galimybės išvykti pastudijuoti užsienyje, pačio Šiaulių miesto unikalumas ir patrauklumas jaunimui. Galimybe įgyti universitetinį išsilavinimą domėjosi kolegijose studijuojantys studentai. Įvairių profesijų specialistai domėjosi kompetencijų kėlimo, persikvalifikavimo galimybėmis“, – sako Šiaulių universiteto rinkodaros specialistė Sonata Tenytė.

studi 2

studi 2
Šiaulių universiteto stende taip pat apsilankė švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė ir viceministras dr. Giedrius Viliūnas.

studi 4

studi 4
studi 9
studi 9
Mokslo ir inovacijų stende Šiaulių universitetas pristato aerobiologijos, išmaniosios gamybos, specialiosios pedagogikos ir logopedijos inovacijas ir sprendimus. Parodos metu bus pristatoma Šiaulių ir Daugpilio mokslininkų realizuojamo projekto ,,Bendradarbiavimo tinklas, skirtas moderniems profesiniams (inžineriniams) XXI amžiaus įgūdžiams skatinti ir darbo jėgos mobilumui remti“ (CONUS, LLI-075) idėja, tikslai, siekiami rezultatai ir poveikis aplinkai. Parodos lankytojai turi galimybę išbandyti robotizuotų sistemų projektavimo ir gamybos programinę įranga, virtualaus turo metu susipažinti su naujai įkurtomis pramoninių robotų ir kompiuterizuoto gamybos projektavimo laboratorijoms.

Vasario 9 d. parodoje vykusiame renginyje mokytojams „Mokykimės ir keiskimės kartu: įgalinančios ugdymosi aplinkos ir pozityvaus elgesio konstravimas“ Šiaulių universiteto specialiosios pedagogikos ekspertė doc. dr. Renata Geležinienė kartu su specialiąja pedagoge metodininke Margarita Jurevičiene analizavo realius atvejus ir situacijas, galinčias tapti elgesio modeliais, sektinais pavyzdžiais ugdymosi realybėje.

Komunikacijos ir rinkodaros tarnybos inf.

 

Grįžti