Čekų kalbos vasaros kursai Čekijoje

Čekų kalbos vasaros kursai vyks 2018 m. liepos 9–27 d. Pilzeno Vakarų Čekijos universitete (angl. University of West Bohemia in Plzen) (http://www.isls.cz)

Paraiškas gali teikti visi Lietuvos Respublikos piliečiai. Čekijos Respublikos Švietimo, jaunimo reikalų ir kūno kultūros ministerija finansuoja 2 vietas čekų kalbos vasaros kursuose.

 Skiriamas finansavimas:

  • Čekijos Respublikos švietimo, jaunimo reikalų ir sporto ministerija apmoka kursų dalyvio ir registracijos mokestį, maitinimą, apgyvendinimą ir mokyklos organizuojamas ekskursijas bei skiria kišenpinigius.

Daugiau informacijos apie Čekijos Respublikos švietimo, jaunimo reikalų ir sporto ministerijos siūlomas stipendijas bei finansavimą:

http://www.msmt.cz/eu-and-international-affairs/summer-schools-of-slavonic-studies

Konkursui pateikiami dokumentai (anglų arba čekų kalba):

1) Paraiška vasaros kursams;

2) Gyvenimo aprašymas.

Paraiškų teikimas ir konkurso eiga (pateikiamas vienas popierinis egzempliorius jį pristatant atsakingai institucijai, arba siunčiant paštu):

  • Konkursas skelbiamas, remiantis tarpvyriausybiniu Lietuvos ir Čekijos susitarimu, o jį vykdo Čekijos Respublikos ambasada Vilniuje.
  • Paraiškos teikiamos iki 2018 m. kovo 15 d. (imtinai) (faktinė dokumentų pateikimo data): 

Čekijos Respublikos ambasadai Vilniuje, Birutės g. 16, Vilnius, LT-08117.

  • Tuo atveju, jei paraišką siunčiate paštu, įsitikinkite, kad Ambasada ją gaus iki nurodytos datos ir laiko. Paraiškos, gautos vėliau nei nurodyta, nebus svarstomos.
  • Po paraiškų pateikimo vertinamas gautų paraiškų tinkamumas, vėliau – tinkamų paraiškų kokybė. Sprendimą dėl kandidatų rekomendavimo priims Čekijos Respublikos ambasada.  
  • Galutinį sprendimą dėl rekomenduojamų Lietuvos kandidatų priims Čekijos Respublikos švietimo, jaunimo reikalų ir sporto ministerija. 

Jeigu turite klausimų, kreipkitės į Čekijos Respublikos ambasados Vilniuje darbuotoją Laurą Vancevičienę el. paštu laura_vanceviciene@mzv.cz arba telefonu (85) 266 10 63, 8652 54273

Čekų kalbos vasaros kursai taip pat vyks įvairiose Čekijos mokyklose, jose gali dalyvauti visi norintys, tačiau tokiu atveju Čekijos Respublikos švietimo, jaunimo reikalų ir sporto ministerija šių kursų nekompensuos. Dėl tokios galimybės prašome susisiekti tiesiogiai su mokyklomis, organizuojančiomis šiuos kursus.