Šiaulių universitetas siūlo  dviejų dienų (20 akad. val.) mokymus „Agresijos prevencija ir valdymas“, kuriuos veda aukštą kvalifikaciją ir praktinę patirtį šioje srityje turintys dėstytojai: doc. dr. Renata Geležinienė ir doc. dr. Rolandas Paulauskas.

Siūlomos datos: 2018 m. balandžio 17-18 d., gegužės 3-4, 10-11, 17-18 d. (datas ir mokymų vietą deriname pagal poreikį).

Mokymus „Agresijos prevencija ir valdymas“ siūlome mokytojams, specialiesiems pedagogams, logopedams, socialiniams darbuotojams, socialinių darbuotojų padėjėjams, sveikatos įstaigų bei kitiems specialistams, dirbantiems bendrojo ugdymo, specialiosiose mokyklose, dienos centruose, vaikų ir suaugusiųjų socialinės globos, sveikatos ir kt. įstaigose su intelekto, elgesio ir/ar emocijų, autizmo spektro ar kitokių sutrikimų turinčiais asmenimis linkusiais į agresiją.

Mokymai gali vykti įstaigoje, organizacijoje, sudarius tinkamas sąlygas mokymuisi. Grupės dydis neturi viršyti 15 asmenų. Mokymų data skelbiama susidarius grupei ne vėliau kaip prieš mėnesį iki renginio datos.

Registracija vykdoma

el. paštu edita.t@tsi.su.lt, tel. nr. 8 673 25 989

jurgita.beneseviciene@su.lt, tel. nr. 8 672 11 820

Agresijos prevencija page 001

Agresijos prevencija page 001
Agresijos prevencija 2
Agresijos prevencija 2