Kvietimą studijuoti Šiaulių universitete gavusius pirmakursius kviečiame pasirašyti studijų sutartis

IQ7M1805

IQ7M1805

Visi šį penktadienį, liepos 26 d., kvietimus studijuoti Šiaulių universitete gavę studentai yra kviečiami su universitetu pasirašyti studijų sutartis. 

Sutarčių pasirašymas vyks liepos 29, 30 ir 31 dienomis. Studijų sutartis pasirašančius jaunuolius minėtomis dienomis nuo 8 val. iki 17 val. kviečiame atvykti į Šiaulių universiteto Priėmimo komisiją adresu Vytauto g. 84 (Šiaulių universiteto Biblioteka), 410 kab.

Sutarčių pasirašyti atvykstantys studentai su savimi turi turėti brandos atestatą, asmens dokumentą bei savo nuotrauką.

Norėdamas sudaryti studijų sutartį, pakvietimą gavęs stojantysis pirmiausia turi sumokėti  45 eurų dydžio registracijos mokestį. Registracijos mokestis mokamas tik gavus kvietimą studijuoti. Sumokėtas registracijos mokestis yra negrąžinamas. Šį mokestį sumokėti galima banko pavedimu, grynaisiais pinigais banke ar ŠU Priėmimo komisijoje banko kortele. 

Sąskaitos, į kurią reikia įmokėti šią įmoką, rekvizitai:
 
gavėjas – Šiaulių universitetas,
gavėjo bankas – AB Šiaulių bankas,
sąskaitos Nr. LT767180000000141119,
banko kodas 71800,
įmokos pavadinimas – registracijos mokestis (I pakopos studijų įmoka) – ŠU,
įmokos kodas – 2567,
mokėtojo kodas – asmens kodas.
 

Neturite galimybės atvykti pasirašyti sutarties?

Jei stojantysis, dėl svarbių priežasčių, neturi galimybės dalyvauti studijų sutarties pasirašyme, tai vietoje jo gali padaryti kitas asmuo. Tokiu atveju reikalingas notaro patvirtintas įgaliojimas arba įgaliojimas gali būti sudarytas elektroniniu būdu per www.igaliojimai.lt. Atvykus į priėmimo komisiją būtina pateikti pakviestojo studijuoti asmens dokumento originalą arba notaro patvirtintą jo kopiją.

 

Pagrindinio priėmimo antrame etape koreguojamas pirmojo etapo metu teiktas prašymas arba teikiamas naujas prašymas. Koreguojant prašymą galima keisti anksčiau įrašytų pageidavimų eiliškumą, išbraukti neaktualius pageidavimus ar įrašyti naujų pageidavimų. Jei prašymas koreguojamas kelis kartus, galioja paskutinė koreguoto prašymo versija. Antrajame etape  prašymą  pateikti gali ir nedalyvavusieji pirmajame priėmimo etape.

Priėmimą į sutrumpintas, magistrantūros, tęstines ir perkvalifikavimo studijas vykdo pats Šiaulių universitetas – besidomintieji tokiomis studijomis teikti prašymus studijuoti gali iki pat rugsėjo mėnesio (rugpjūčio 16 d., jeigu renkamasi studijuoti tęstines ir perkvalifikavimo studijų programas); dėl bet kokių kylančių klausimų galima kreiptis į universiteto Priėmimo komisiją (darbo dienomis, darbo valandomis, tel. 8 41 595 755, el. studijuok@su.lt, taip pat bet kuriuo metu rašyti į Šiaulių universiteto Facebook paskyrą ar informacijos apie priėmimui paskelbtas studijų programas ieškoti interneto svetainėje www.su.lt, skiltyje Stojantiesiems). Besidomintys tęstinėmis ir perkvalifikavimo studijomis kviečiami konsultuotis el. p.priemimas@tsi.su.lt, tel. 8 41 595 856 arba 8 41 595 850.

 
 
Komunikacijos ir rinkodaros tarnybos inf.