Vasario 16 d. kviečiame prie skautiško laužo „Po Tėvynės vėliava“

skau 5

skau 5
Vasario 16-ąją, pažymint Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną, šiauliečiai kviečiami paminėti linksmai ir išradingai – nuo 13 val. Šiaulių universiteto botanikos sode vyks gražus ir prasmingas renginys – skautiškas laužas „Po Tėvynės vėliava“.

Šventės iniciatorius ir organizatorius Žemaitijos skautų organizacijos Šiaulių skyrius kartu su Šiaulių universiteto botanikos sodu kartu su partneriais – KASP Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės kariais bei „Aušros“ muziejaus Žaliūkių malūnininko sodybos darbuotojais pasirūpins, kad programa būtų įdomi, naudinga ir linksma. Šventės dalyvių lauks skautiškas laužas ir skautiška duonelė, tradiciniai lietuvių liaudies žaidimai, viktorina „Pažink Lietuvą“, orientacinis žaidimas „Atrask Lietuvą“, skautiškos dirbtuvėlės, KASP Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės karių savanorių parengta estafetė, ginkluotės apžiūra-demonstracija. Renginio dalyviai taip pat galės paragauti karštos žolelių, užaugintų Šiaulių universiteto botanikos sode, arbatos, „Aušros“ muziejaus Žaliūkių malūnininko sodyboje keptos duonos.

skau 2

skau 2
Žemaitijos skautų organizacijos Šiaulių Šv. Jurgio skautų draugovės draugininkas Giedrius Girdvainis džiaugiasi, jog panašus renginys praėjusiais metais pasiteisino, todėl dalyvių antplūdžio laukiama ir šiemet. G. Girdvainis: „Pirmą kartą panašų renginį surengti pabandėme praėjusiais metais ir jis pavyko. Artėja ir šių metų Valstybės atkūrimo diena, todėl vėl norėjusi visuomenei suorganizuoti skautišką šventę-laužą „Po Tėvynės vėliava“, juo labiau, kad pernai toks renginys Šiaulių universiteto botanikos sode sulaukė nemažo šiauliečių dėmesio. Renginyje apsilankiusios šeimos, studentai, miestelėnai buvo labai patenkinti šiuo renginiu. Jie teigė, kad labai mieste labai trūksta tokių renginių, kuriuose būtų aktyvi veikla ir į kuriuos būtų galima ateiti šeimoms. Anot lankytojų, parodos ir koncertai, skirti Vasario 16-ąjai jau yra šiek tiek pabodę. Šių metų mūsų renginio programa turininga ir, tikimės, patiks visiems“.

Besišildančius prie laužo savo dainomis šildys ir Šiaulių universiteto folkloro ansamblis „Vaiguva“.

Šventės rėmėjas – „TOI TOI Lietuva“

Zenonas Ripinskis
Grįžti