Kviečiame į diskusiją „Šiauliai – pramonės ir universitetinis miestas? 2019-2022 m. perspektyva“

un 100

un 100
Šiaulių universitetas kartu su Šiaulių pramonininkų asociacija vasario 20 d. organizuoja diskusiją-debatus “Šiauliai – pramonės ir universitetinis miestas? 2019-2022 m. perspektyva”, kurioje kviečia dalyvauti kandidatus į Šiaulių miesto merus ir jų komandas.

2018 m. Šiauliai susigrąžino pramonės miesto vardą. Pernai Šiaulių mieste veikė per 60 pramonės įmonių. Pramonės sektoriaus įmonės skaičiumi aplenkė iki tol vyravusį logistikos sektorių. Tačiau - tai tik pradžia. Kaip žinia, išlikti lyderiais neretai būna sunkiau nei jais tapti.

Šiauliuose pastaruosius 7 dešimtmečius buvo vystomas ir aukštasis universitetinis mokslas. Paskutinius 22 m. Šiauliuose veikia ir savarankiškas universitetas, kuris jau šiais metais ko gero taps seniausio Lietuvoje universiteto – Vilniaus universiteto – padaliniu Šiauliuose.

Mokslo ir verslo, mokslo ir pramonės bendradarbiavimas visada buvo ypač aktualus klausimas Šiauliuose. Kiekvieni rinkimai tampa iššūkiu ne tik politikams. Ne mažesniu iššūkiu tai tampa ir verslui. Ypač – pramonei, kuri nėra tokia mobili, kaip kitos verslo rūšys. Pramonei reikia stabilumo. Kompetentingų specialistų ir politikų.

Kokie Šiauliai bus po šių metų savivaldos rinkimų? Kas valdys miestą? Kokie kandidatų į miesto merus ir miesto tarybą tikslai? Kokį miestą ir jo perspektyvas mato kandidatai, norintys stoti prie miesto vairo ateinančius ketverius metus?

Diskusija vyks vasario 20 d. 17 val. Šiaulių universiteto bibliotekoje, 413 a. (Vytauto g. 84). Ją moderuos Šiaulių universiteto dėstytoja Vilma Tubutienė ir Šiaulių pramonininkų asociacijos atstovas Arūnas Armalis.

Kviečiame miesto visuomenę, Šiaulių universiteto bendruomenę dalyvauti renginyje ir susipažinti su kandidatų į miesto merus, miesto tarybą nuostatomis bei jų programomis.

Komunikacijos ir rinkodaros tarnybos inf.

Grįžti