Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga – nuotaikingas ansamblio „Saulė“ koncertas

Saulerasoje 3

Saulerasoje 3
Pasitinkant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną Šiaulių universiteto liaudiškos muzikos ansamblis „Saulė“ Šiaulių „Rasos“ progimnazijos mokiniams padovanojo nuotaikingą koncertą, kupiną lietuvių liaudies šokių, dainų ir muzikos.

Saulerasoje 14

Saulerasoje 14
Liaudiškos muzikos ansamblis „Saulė“, intensyviai besirengiantis išvykai į tarptautinį folkloro festivalį Ispanijoje, mielai priėmė „Rasos“ progimnazijos muzikos mokytojos Urtės Kavaliauskaitės, kvietimą surengti mokiniams koncertą ir nedidelę liaudiškų šokių pamokėlę. Pilnutėlėje „Rasos“ progimnazijos salėje ansamblis atliko dalį išvykai į Ispaniją rengiamos programos, pamokė vaikus tradicinių šokių. Progimnazijos mokiniai kiekvieną „Saulės“ kūrinį palydėjo audringais aplodismentais ir susižavėjimo šūksniais.

Saulerasoje 13

Saulerasoje 13
„Džiaugiamės, kad, pasitinkant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventę, mūsų mokyklos mokiniai turėjo puikią galimybę pamatyti lietuviškų šokių, paklausyti liaudies dainų, susipažinti su gražiais lietuviškais tautiniais kostiumais. Esame dėkingi Šiaulių universiteto studentams už puikią šventę!“, – koncerto pabaigoje dėkojo „Rasos“ progimnazijos direktorė Diana Tamutienė.

„Saulės“ ansamblio meno vadovas Darius Daknys po koncerto pasidžiaugė nuostabia renginio atmosfera ir galimybe koncertuoti puikioje mokyklos salėje. „Mums svarbu, kad ne tik repetuotume, bet ir kuo daugiau koncertuotume. Dauguma ansamblio šokėjų – naujokai, todėl kiekvienas koncertas jiems yra puiki meistriškumo pamoka ir galimybė tobulėti. Džiaugiamės, kad savo koncertu galėjome pažymėti ir artėjančią mums visiems brangią šventę – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną“, – po koncerto sakė „Saulės“ ansamblio meno vadovas Darius Daknys.

Saulerasoje 11
Saulerasoje 11
Saulerasoje 5
Saulerasoje 5
Saulerasoje 15
Saulerasoje 15
 Zenonas Ripinskis
Autoriaus nuotraukose: „Saulės“ ansamblio koncerto Šiaulių „Rasos“ progimnazijoje akimirkos.
Grįžti