PAPILDOMA atranka-konkursas dėstytojams vykti į personalo mobilumo dėstymui vizitus

Skelbiama papildoma atranka-konkursas 2019-2020 m.m. pavasario semestrą (vizitai turi įvykti iki birželio mėn. 30 d. ) dėstytojams vykti į personalo mobilumo dėstymui vizitus pagal ERASMUS + KA103 programą skaityti paskaitas užsienio šalių institucijose. 
 
Institucijų sąrašas.

Iki 2019 m. lapkričio 29 d. (imtinai) Studijų ir tarptautinių programų tarnybai vyr. specialistei tarptautiškumui Beatričei Poškuvienei, adresas P.Višinskio g. 38, 214 kab. reikia pateikti šiuos dokumentus:
 
2) gyvenimo aprašymą anglų k. (CV, pagal CVEuropass formą, spausdintą)
3) dėstymo sutartį (Staff Mobility for Teaching Mobility Agreement, atspausdintą ir e.formą Word dokumentą)

Visi dokumentai privalo būti tinkamai užpildyti, pasirašyti Jūsų ir institutų vadovų, jeigu dirbate keliuose padaliniuose, reikia parašo visų vadovų, pateikti atspausdinti ir atsiųsti į el.paštą beatrice.poskuviene@su.lt iki dokumentų pateikimo datos.

Dokumentai priimami:
Pirmadieniais-penktadieniais 8:00-12:00 ir 13:00 - 17:00 (pietų pertrauka 12:00 - 13:00 val.)

 

Norintys vykti dėstytojai taip pat turėtų peržiūrėti informaciją apie instituciją jos tinklapyje ir pasidomėti, kaip ten nuvykti, kiek trunka kelionė, kokia preliminari kelionės kaina. Prašau atidžiai susipažinti su programos finansavimo tvarka, kaip apskaičiuojama vizitui skiriama pinigų suma.

 

Lauksime paraiškų!