Atranka-konkursas dėstytojams vykti į personalo mobilumo dėstymui vizitus pagal ERASMUS + KA107

Skelbiama atranka-konkursas dėstytojams vykti į personalo mobilumo dėstymui vizitus pagal ERASMUS + KA107 (ne ES šalys) programą 2019-2020 m.m. skaityti paskaitas.

Dokumentus dalyvauti atrankoje gali teikti dėstytojai į sąraše nurodytas institucijas pagal nurodytas sritis.

Institucijų sąrašas

Pretenduojantis dalyvauti konkurse-atrankoje dėstytojas turi pateikti tinkamai užpildytus šiuos dokumentus:

1) prašymą,

2) gyvenimo aprašymą anglų k. (CV, pagal CVEuropass formą),

3) dėstymo sutartį (Staff Mobility for Teaching Mobility Agreement spausdinta ir pasirašyta ir e.forma Word dokumentas ).

 

Visi dokumentai su suderinimo parašais turi būti pateiki iki 2019 m. lapkričio 29 d.Studijų ir tarptautinių programų tarnybos vyr. specialistei tarptautiškumui Beatričei Poškuvienei, adresas P.Višinskio g. 38, 214 kabinetas.

 Visi dokumentai privalo būti tinkamai užpildyti, pasirašyti dėstytojo ir padalinių vadovų, pateikti atspausdinti bei atsiųsti į el.paštą beatrice.poskuviene@su.lt iki dokumentų pateikimo datos.

Atrankos organizavimo tvarka ir kriterijai.

Norintys vykti dėstytojai turi užpildyti visus dokumentus, taip pat suderinti išvykimą su padaliniu (padalinio vadovas pasirašo ant prašymo dalyvauti konkurse, jiegu ne dirbate ne viename padalinyje - pasirašo visų padalinių vadovai), peržiūrėti informaciją apie instituciją jų tinklapyje ir pasidomėti, kaip ten nuvykti, kiek trunka kelionė, kokia preliminari kelionės kaina.

Vizitų trukmės taisyklės - vizito trukmė su kelionės dienomis 7 d., privalomos 5 d.d., ne mažiau 8 ak.val. paskaitos.

Priimanti institucija turi teisę pasirinkti jiems labiausiai tinkamą dėstytoją pagal sritis ir paskaitų temas, todėl, nors mes ir atrinksime dėstytojus, tačiau galutinį žodį, kurį priims iš mūsų atrinktų ir pasiūlytų dėstytojų parinks, tars partneriai.