Kūno kultūros studijų programos studentai surengė kalėdinę sporto šventę

sp 3

sp 3

Gruodžio 17 d. Šiaulių universiteto sporto salėje buvo triukšminga – kūno kultūros studijų programos studentai kartu su Edukologijos instituto sporto veiklos koordinatoriumi Ryčiu Alūzu surengė nuotaikingą kalėdinę sporto šventę.

Į šventę aktyviai įsijungė visų kursų kūno kultūros studijų programos studentai, kurie rungtyniavo tinklinio aikštelėje, asmeninėje taikliojo padavimo rungtyje.

sp 2

sp 2

„Mes, kūno kultūros studijų programos žmonės, nutarėme šventinę kalėdinę dvasią perkelti ir į sporto salę, kad visi pasijustume viena didele sportininkų šeima ir aktyviai praleisti popietę. Tokią šventę rengiame ne pirmą kartą. Esame žaidė ir krepšinį, futbolą, rungtyniavome linksmose sportinėse estafetėse. Šventėje dalyvaudavo ir dėstytojai, tačiau šiemet rungtyniauja tik studentai. Kvietėme dalyvauti ir Erasmus studentus iš užsienio šalių, tačiau jie tinklinį žaisti atsisakė. Šiaip tai raginame visus universiteto studentus nuolat sportuoti. Tuo tikslu ketvirtadieniais sporto salėje rengiame sportinius užsiėmimus, kuriuos nuotaikingai veda kūno kultūros studijų programos antrakursės Augustė ir Dominyka. Sportinių užsiėmimų metu galima pasirinkti tai, ko norima – individualiai sportuoti ar žaisti komandinius žaidimus, t. y. krepšinį, futbolą ir kt. Norėtųsi, kad studentai ir dėstytojai būtų aktyvesni ir išnaudotų visas galimybes, kurias suteikia universitetas“, – sako R. Alūzas.

sp 1

sp 1

Šventės organizatorės Dominyka ir Augustė džiaugėsi, kad į šventę atėjo gausus visų kursų kūno kultūros studijų programos studentų būrys. „Norėjome, kad linksmai ir šventiškai pabūtume visi kartu. Manome, kad toks šventės formatas pasiteisino ir visiems patiko. Kitais metais joje galėtų dalyvauti ir kitų studijų programų studentai ir net dėstytojai. Čia nėra siekiama aukštų sportinių rezultatų, o tik svarbu, kad visiems būtų linksma ir įdomu“, – po renginio kalbėjo jo organizatorės Augustė ir Dominyka.

Kalėdinį tinklinio turnyrą laimėjo kūno kultūros studijų programos antrakursiai. Antroji vieta atiteko pirmo kurso, o trečioji – trečio kurso studentams.

Taikliausio padavimo konkurse geriausiai sekėsi pirmo kurso studentui Redui Noreikiui, kuriam ir buvo įteiktas specialus prizas.

Aerobikos užsiėmimą vedė kūno kultūros studijų programos ketvirto kurso studentė Vilija Parenskytė.

sp 9
sp 9
sp7
sp7
sp 4
sp 4
sp8
sp8
sp5
sp5
sp 6
sp 6

Zenonas Ripinskis
Tomo Andrijausko ir Zenono Ripinskio nuotraukose: šventės akimirkos.

 

 

Grįžti