Naują sezono lapą „Gintra-Universitetas“ atvers prestižiniame turnyre Vokietijoje

gintra3

gintra3
Naujasis sezonas Šiaulių „Gintros-Universiteto” komandai prasidės galima sakyti tradiciškai – Lietuvos čempionės ketvirtąjį kartą sulaukė kvietimo dalyvauti prestižiniame uždarų patalpų turnyre Vokietijoje “AOK Turbine Hallencup 2020”.

Šiaulietės Potsdamo mieste vyksiančiame turnyre varžysis sausio 18–19 dienomis, o visos mūsiškių rungtynės bus transliuojamos tiesiogiai Facebook platformoje. 

gintra1

gintra1

Dėl „AOK Turbine Hallencup 2020“ trofėjaus šiais metais be „Gintros-Universiteto“ taip pat kovos turnyro šeimininkė Potsdamo FFC „Turbine“ (Vokietija), čempionių titulą ginanti Prahos AC „Sparta“ (Čekija), Sankt Pelteno „SKN St.Polten“ (Austrija), Belgrado „Red Star“ (Serbija), Sosnovieco „Czarni“ (Lenkija) ir dvi debiutantės – Herningo „Fortuna“ (Danija) ir Vienos „Austria Wien“ (Austrija).

Aštuntą kartą vyksiantis turnyras jau yra užsitarnavęs vietinių futbolo aistruolių simpatijas, o tai geriausiai iliustruoja faktas, kad MBS arenos tribūnos abi dienas būna sausakimšos. Žiūrovų neatbaido ir gana solidžios „visos dienos“ bilietų kainos, kurios prasideda nuo 31 euro.  Tiesa, verta paminėti, kad į šį turnyrą atvykę žiūrovai visą dieną gali mėgautis ne tik kokybiško, dinamiško futbolo reginiu, kuriame įvykiai keičiasi dramatišku greičiu, bet ir įvairiomis nuotaikingomis pramogomis, vykstančiomis pertraukose tarp rungtynių, konkursais ir loterijomis, veikiančių greito maitinimo barų paslaugomis, iškilmingomis atidarymo bei uždarymo ceremonijomis, kitomis atrakcijomis. 

gintra2

gintra2

Artimiausiu metu turnyro organizatoriai jau turėtų paskelbti du pogrupius po keturias komandas. Tuomet paaiškės su kuriomis varžovėmis „Gintrai-Universitetui“ teks susikauti grupių etape.

„Nors praėjęs sezonas mums ir nebuvo pats sėkmingiausias kalbant apie pasirodymą Europoje, džiaugiamės, kad vis dėl to esame klubas, kurį vertina ne už kelias pergales, o kaip tvirtą organizaciją, turinčią ilgalaikę strategiją. Be abejonės, smagu, kad vėl sezoną galėsime pradėti pačio aukščiausio lygio turnyre, kuriame skambės Šaulių ir Lietuvos vardas. Kalbant apie tikslus, reikia pripažinti, kad ši sezono stadija mums nėra pati dėkingiausia, kadangi tik pradedame modeliuoti sudėtį ateinantiems futbolo sezonui. Vis dėlto, sieksime pasirodyti garbingai”, – apie artėjančius iššūkius kalbėjo komandos direktorius Mantas Radavičius.

Vilius Dambrauskas
„Gintros-Universiteto“ archyvo nuotr.

 

 

Grįžti