Šiaulių universiteto studijų pristatymas aukštųjų mokyklų parodose Kaune ir Vilniuje

csa20170202lb74070 4

csa20170202lb74070 4

Šiaulių universiteto studijų konsultavimo specialistai ir studentai kviečia susitikti didžiosiose Lietuvos aukštųjų mokyklų parodose Kaune ir Vilniuje!

„Dirbdama studijų konsultavimo ir pristatymo srityje pastebiu, kad kiekvienų metų pradžia – sausio ir vasario mėnesiai – tarsi neatsiejami nuo kasmetinių aukštųjų mokyklų parodų Kaune ir Vilniuje. Žinau, kad kiekvienam abiturientui, moksleiviui, galvojančiam apie aukštąjį mokslą, labai svarbu informaciją apie studijas gauti aiškiai, suprantamai ir paprastai. Daug informacijos apie studijas ir jų organizavimą galima rasti internetinėse sveitainėse, socialiniuose tinkluose. Tačiau labai svarbu yra ir emocija, tas tikras, betarpiškas susitikimas. Tad, manau, kad didžiausia tokių parodų vertė – gyvas pokalbis, nuoširdi šypsena, patarimai ir pasidalijimai patirtimi, įžvalgomis. Iš kitos pusės – labai įdomu išklausyti ir pačių stojančiųjų poreikius, lūkesčius, pabendrauti su mokytojais ir tėvais. Šiemet, kaip visada, kviesime apsilankyti Šiaulių univesiteto stenduose Kaune ir Vilniuje. Čia stojantieji turės galimybę pabendrati su studijų konsultantais ir geriausiais studijų žinovais – studentais“ – mintimis dalijasi Šiaulių universiteto Komunikacijos ir rinkodaros tarnybos direktorė S. Tenytė.

 

Sausio 23 d. Žinių ir karjeros planavimo paroda „Aukštųjų mokyklų mugė 2020“ (Žalgirio arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas) muge

muge

19-us metus iš eilės organizuojamame renginyje lankytojų lauks vyriausieji stojimo komisijų nariai, universitetų ir kitų švietimo įstaigų atstovai, studentai ir absolventai. Renginio metu turėsite galimybę sužinoti naujausią informaciją apie studijas, stojimo taisykles ir sąlygas, užmegzti naujas naudingas pažintis.

Renginio metu nepraleiskite progos dalyvauti įdomiose diskusijose, kuriose išgirsite ir Šiaulių universiteto atstovų pasisakymus:

  • 10.30–12.00 Diskusija „Nemokamos bakalauro studijos: realybė ar iliuzija?“ (vieta: amfiteatras).
  • 12.10–15.00 Universitetų ir kolegijų motyvaciniai pranešimai (vieta: amfiteatras).

Renginio organizatorius – UAB „Ekspozicijų centras“ kartu su partneriu Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO).

Parodos darbo laikas: 10.00–17.00 val.

Daugiau informacijos apie parodą ČIA.

 

Vasario 6–7 d. Tarptautinė mokymosi, studijų ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2020“ (Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, Laisvės pr. 5, Vilnius)

„Internetas studijų programos neišrinks“ – tokiu šūkiu visus jaunuolius ir mokytojus šiais metais pasitinka tarptautinė mokymosi, studijų ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS 2020.

LITEXPO studijos 823x315px 3

LITEXPO studijos 823x315px 3

Parodos tikslas – padėti jaunam žmogui atsakyti į rūpimus karjeros klausimus ir rasti geriausius sprendinius. Renginio metu bus pristatomos visos mokymosi, studijų, neformalaus švietimo paslaugos Lietuvoje, tarptautinės studijų programos, savanorystės ir kitos savirealizacijos galimybės, verslo įmonių pasiūlymai, neformalaus švietimo ir saviugdos paslaugos. 

Parodos STUDIJOS 2020 veiklos vyks šiose erdvėse:

  • 5 SALĖ – aukštasis universitetinis ir koleginis mokslas Lietuvoje, švietimo organizacijos, STEAM erdvė, karjeros konsultacijų erdvė „Pažink save“.
  • 4 SALĖ – karjeros planavimo mugė „Renkuosi profesiją“: aktualiausių rinkoje profesijų pristatymas, profesinis mokymas, valstybės tarnybų ir Lietuvos kariuomenės prisistatymai, profesinio meistriškumo konkursai.
  • 3 SALĖ – tarptautinės studijų programos, kalbų kursai, tarptautiniai egzaminai, verslo pasiūlymai praktikai ir papildomam darbui laisvu nuo studijų metu. Nauja – „gap year“ pasiūlymai.
  • 1 SALĖ – Mokymasis visą gyvenimą.

Renginio organizatoriai – LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, LITEXPO.

Parodos darbo laikas:

  • ketvirtadienis, vasario 6 d., 10:00-17:30 val.;
  • penktadienis, vasario 7 d., 10:00-17:30 val.

Daugiau informacijos apie parodą ČIA.

Informacija apie renginį socialiniuose tinkluose – https://bit.ly/2s8MBxP 

 

 

Komunikacijos ir rinkodaros tarnybos inf., nuotr. 15min.lt

Grįžti