„Verta rinktis“ – interviu su Šiaulių apskrities VMI vadove Aukse Tutkute

Verta rinktis VMI

Verta rinktis VMI

Nuo 2020 m. vasario 6 d. Šiaulių universiteto socialiniuose tinkluose ir kitose aukštosios mokyklos informacinėse platformose pristatomas naujas medijų ir karjeros orientavimo projektas „Verta rinktis“, skirtas gimnazistams ir visiems, kurie ieško paklausių specialybių ir nišų savirealizacijai, ateities kūrimui sparčiai tobulėjančiuose Šiauliuose.

Vienas pirmųjų interviu – pokalbis su Šiaulių universiteto absolvente, Šiaulių apskrities VMI vadove Aukse Tutkute.

Įstaigos vadovė sako, kad Valstybinei mokesčių inspekcijai reikalingi auditoriai, t. .y specialistai, gebantys atlikti įvairius mokesčių patikrinimus, ir klientus aptarnaujantys specialistai, padedantys žmonėms atlikti mokestines prievoles, padedantys rasti atsakymus į įvairius klausimus. „Norėdami supažindinti studentus su būsimuoju darbu, karjeros galimybėmis, mes kviečiame baigiamųjų kursų studentus pabandyti „pasimatuoti“ auditoriaus ar aptarnaujančio personalo specialisto kėdę. Smagu, kad Šiaulių universiteto dėstytojai ir studentai išgirdo mūsų kvietimą. Praėjusiais metais turėjome ne vieną atranką studentų, kurie dirbo šalia mūsų specialistų. Tokiu būdu tikiuosi, kad užsiauginsime jaunų specialistų mūsų įstaigai. Jau daug metų Šiaulių universitetas ir Valstybinė mokesčių inspekcija yra socialiniai partneriai. Mes teikiame temas Šiaulių universiteto bakalaurų baigiamiesiems darbams, dalyvaujame šių darbų gynimuose“, – apie bendradarbiavimą su Šiaulių universitetu sako Šiaulių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos vadovė Auksė Tutkutė.

Visas interviu su Šiaulių universiteto absolvente, Šiaulių apskrities VMI vadove Aukse Tutkute – https://www.youtube.com/watch?v=1gNG5OIfQLI

Komunikacijos ir rinkodaros tarnybos inf.
Grįžti