„Verta rinktis“ – interviu su UAB „ATC Baltic“ direktoriumi Aurelijumi Šerlinsku

Nuo 2020 m. vasario 6 d. Šiaulių universiteto socialiniuose tinkluose ir kitose aukštosios mokyklos informacinėse platformose pristatomas naujas medijų ir karjeros orientavimo projektas „Verta rinktis“, skirtas gimnazistams ir visiems, kurie ieško paklausių specialybių ir nišų savirealizacijai, ateities kūrimui sparčiai tobulėjančiuose Šiauliuose.

serlinskas

serlinskas

Šį kartą pristatome vaizdo reportažą ir interviu su Šiaulių universiteto absolventu, UAB „ATC Baltic“ direktoriumi Aurelijumi Šerlinsku.

A. Šerlinskas Šiaulių universitete yra baigęs mechanikos inžineriją ir yra patenkintas įgytomis žiniomis, kurios padeda darbe. Jis linki būsimiesiems studentams pagalvoti, kuo norėtų būti ir „atrasti save“. „Mūsų įmonė „Baltic“ užsiima pramoninių robotų prekyba, tačiau pastaruoju metu mūsų ir kitoms panašioms įmonėms jau trūksta inžinerinių specialybių darbuotojų, pardavimo specialistų. Priimant į darbą vertiname pretendentų gebėjimą dirbti komandoje, anglų kalbos žinias ir, žinoma, norą kažką išmokti, sužinoti“, – sako UAB „ATC Baltic“ direktorius A. Šerlinskas.

Visas reportažas youtube: https://www.youtube.com/watch?v=EHNDi_lrKec

Komunikacijos ir rinkodaros tarnybos inf.
Tomo Andrijausko nuotr.
Grįžti