„Verta rinktis“ – interviu su AS „Citadele“ banko Šiaulių filialo vadove Joana Gaidamavičiene

citad1

citad1
Nuo 2020 m. vasario 6 d. Šiaulių universiteto socialiniuose tinkluose ir kitose aukštosios mokyklos informacinėse platformose pristatomas naujas medijų ir karjeros orientavimo projektas „Verta rinktis“, skirtas gimnazistams ir visiems, kurie ieško paklausių specialybių ir nišų savirealizacijai, ateities kūrimui sparčiai tobulėjančiuose Šiauliuose.

Siūlome interviu su su AS „Citadele“ banko Šiaulių filialo vadove Joana Gaidamavičiene. Taip pat mintimis ir patirtimi pasidalijo Šiaulių universiteto ekonomikos studijų programos studentė Deimantė Urbelytė, Šiaulių universiteto finansų matematikos studijų programos absolventė Ieva Beleckaitė.

AS „Citadele“ banko Šiaulių filialo vadove Joana Gaidamavičiene sako, jog pirmasis ryšys su Šiaulių universitetu užsimezgė beveik prieš dvidešimt metų, kai ji baigė bankininkystės ir finansų specializacijos studijas Šiaulių universitete. Magistrantūros studijas ji tęsė jau pradėjusi dirbti banke, kuriame netruko kilti karjeros laipteliais aukštyn – buvo paskirta eiti skyriaus, vėliau – filialo vadovės pareigas.

Kalbėdama apie banko specialistus ji sako, jog pirmiausia ieško kūrybingų, laisvų, nebijančių save išreikšti jaunų žmonių. „Kai jie subręs, norime, kad jau gerai suprastų įvairius finansinius dokumentus, kad suprastų, kas yra finansų vadyba, finansų valdymas, finansų projektavimas ir kt. Laisvumas, kūrybiškumas, skaičių inžinerijos suvokimas – tai mūsų kasdienybė, visų esamų ir būsimų darbuotojų kompetencijos.

Apie savo darbą ir studijas puikiai ir atsiliepia „Citadele“ banko darbuotojos. Šiaulių universiteto absolventė Ieva Beleckaitė, studijavusi finansų matematiką, jau devynius mėnesius dirba „Citadele“ banke klientų aptarnavimo specialiste. Ji džiaugiasi galėdama darbe pritaikyti žinias ir kompetencijas, kurias įgijo studijuodama Šiaulių universitete. „Visada svajojau dirbti banke, todėl man šis darbas labai patinka“, – sako Ieva. O štai Šiaulių universiteto ekonomikos studijų programos studentė Deimantė Urbelytė yra labai patenkinta tuo, jog jau besimokydama antrame kurse turėjo galimybę atlikti praktiką „Citadele“ banko Šiaulių filiale, kurio vadovė suteikė lankstų grafiką, kad galėtų suderinti studijas ir darbą.

„Su Šiaulių universitetu ir dabar glaudžiai bendradarbiaujame. Naujų darbuotojų pirmiausia žvalgomės Šiaulių universitete, nes ten yra ekonomikos studijos, kur žmonės studijuoja finansus, verslą, finansų aplinką. Jau antrakursius pakviečiame ateiti pas mus apsižvalgyti, susipažinti, kaip dirbama bankų ir finansų sektoriuose“, – sako J. Gaidamavičienė. Visiems abiturientams, abejojantiems, ką pasirinkti, Joana pataria pabandyti sudalyvauti viešuosiuose egzaminuose, įvairiose veiklose. „Reikia tik norėti mokytis ir keistis“, – patardama rinktis studijas Šiaulių universitete teigia AS „Citadele“ banko Šiaulių filialo vadovė J. Gaidamavičienė.

Visą interviu galite peržiūrėti youtube: https://www.youtube.com/watch?v=L3HCTEy0Jk0

Komunikacijos ir rinkodaros tarnybos inf.
Tomo Andrijausko nuotr.
Grįžti