Atranka-konkursas 2020-2021 m.m. dėstytojams vykti į personalo mobilumo dėstymui vizitus pagal "Erasmus+" KA103 programą

 

Skelbiama atranka-konkursas 2020-2021 m.m. dėstytojams vykti į personalo mobilumo dėstymui vizitus pagal "Erasmus+" KA103 programą skaityti paskaitas užsienio šalių institucijose. 

2020-2021 akademiniais metais numatoma apie 50 vietų dėstymo vizitams.

Žemiau nurodyti dokumentai teikiami iki 2020 m. gegužės 15 d. (imtinai) Studijų ir tarptautinių programų tarnybai vyr. specialistei tarptautiškumui Beatričei Poškuvienei, el.paštu beatrice.poskuviene@su.lt :

1) prašymą,

2) gyvenimo aprašymą anglų k. (CV, pagal CVEuropass formą)

3) dėstymo sutartį (Staff Mobility for Teaching Mobility Agreement)

VISI DOKUMENTAI PATEIKIAMI NUOTOLINIU BŪDU, privalo būti tinkamai užpildyti, ir atsiųsti iš Jūsų asmeninės Šiaulių universiteto el.pašto dėžutės.

Dokumentų popierines kopijas, pasirašytas Jūsų ir institutų vadovų, prašysime pateikti atspausdintas, kada pasibaigs karantinas ir grįšime dirbti įprastai.

Atkreipkite dėmesį, kad  būtina naudoti atnaujintą Mobility Agreement formą!

- institucijų, į kurias gali vykti dėstytojai, sąrašas

- finansavimo tvarka

atrankos organizavimo tvarka ir kriterijai

Norintys vykti dėstytojai taip pat turėtų peržiūrėti informaciją apie instituciją jos tinklapyje ir pasidomėti, kaip ten nuvykti, kiek trunka kelionė, kokia preliminari kelionės kaina. Prašau atidžiai susipažinti su programos finansavimo tvarka, prisegtą rasite dokumentą, kaip apskaičiuojama vizitui skiriama pinigų suma.

SVARBU! Galioja tvarka - vienas asmuo, per semestrą gali vykti ne daugiau negu vieną kartą, tačiau prašyme gali nurodyti 2 pageidavimus, pagal prioritetą.

TAČIAU neįvykę 2020 m. pavasarį vizitai bus keliami į 2020-2021 m.m., todėl gali būti situacija, kad bus du mobilumo vizitai per semestrą, bet tai iš skirtingų metų projektų ir 2020-2021 m.m. galite teikti prašymą!

 

Galioja tos pačios vizitų trukmės taisyklės, kurios jau galiojo vykstant ankstesniais metais:

1. Dėstyti būtina ne mažiau 8 akademinių valandų.

2. Jeigu vykstama į artimas šalis (pvz. Latvija), kur kelionė trunka kelias valandas, ne visą dieną - vizito trukmė 3 d. ( 1 d. kelionė + 2 darbo dienos).

3. Jeigu vykstama į tolimesnes šalis ar tolimas šalis (pvz. Azorai), kur kelionei reikia daugiau laiko, tuomet vizito trukmė daugiausiai 5 d. (kelionė gali būti ne daugiau 2 dienos + 3 darbo dienos).

 

Laukiame Jūsų paraiškų!