Atranka-konkursas 2020-2021m.m. darbuotojams vykti į personalo mobilumo mokymams vizitus pagal "Erasmus+" KA103 programą

Atranka-konkursas 2020-2021m.m. darbuotojams vykti į personalo mobilumo mokymams vizitus pagal "Erasmus+" KA103 programą į užsienio šalių institucijas. Atrankoje gali dalyvauti administracijos darbuotojai, mokslo darbuotojai, dėstytojai, tačiau dėstytojams yra tam tikrų apribojimų ir jiems prioritetas yra dėstymo vizitams.

2020-2021 akademiniais metais numatoma apie 20 vietų mokymo vizitams.

Žemiau išvardinti dokumentai teikiami iki  2020 m. gegužės 15 d. (imtinai) Studijų ir tarptautinių programų tarnybai vyr. specialistei tarptautiškumui Beatričei Poškuvienei, el.paštu beatrice.poskuviene@su.lt:

1) prašymas,

2) gyvenimo aprašymas anglų k. (CV, pagalCVEuropassformą)

3) dėstymo sutartis (Staff Mobilityfor Training MobilityAgreement)

 

VISI DOKUMENTAI PATEIKIAMI NUOTOLINIU BŪDU, privalo būti tinkamai užpildyti, ir atsiųsti iš darbuotojo asmeninės Šiaulių universiteto el.pašto dėžutės.

Dokumentų popierines kopijas, pasirašytas darbuotojo ir institutų vadovų, prašysime pateikti atspausdintas, kada pasibaigs karantinas ir grįšime dirbti įprastai. 

 

Norintys vykti darbuotojas taip pat turėtų peržiūrėti informaciją apie instituciją, į kurią planuoja vykti, internete ir pasidomėti, kaip ten nuvykti, kiek trunka kelionė, kokia preliminari kelionės kaina. Prašau atidžiai susipažinti su programos finansavimo tvarka, prisegtą rasite dokumentą, kaip apskaičiuojama vizitui skiriama pinigų suma.

 

SVARBU! Galioja tvarka - vienas asmuo, per semestrą gali vykti ne daugiau negu vieną kartą, tačiau prašyme gali nurodyti 2 pageidavimus, pagal prioritetą.

TAČIAU neįvykę 2020 m. pavasarį vizitai bus keliami į 2020-2021 m.m., todėl gali būti situacija, kad bus du mobilumo vizitai per semestrą, bet tai iš skirtingų metų projektų ir 2020-2021 m.m. galite teikti prašymą!

 

Galioja tos pačios vizitų trukmės taisyklės, kurios jau galiojo vykstant ankstesniais metais:

1. Personalo mokymo veiklos ne mažiau 2-3 darbo dienų (priklauso nuo bendros vizito trukmės).

2. Jeigu vykstama į artimas šalis (pvz. Latvija), kur kelionė trunka kelias valandas, ne visą dieną - vizito trukmė 3 d. ( 1 d. kelionė + 2 darbo dienos).

3. Jeigu vykstama į tolimesnes šalis ar tolimas šalis (pvz. Azorai), kur kelionei reikia daugiau laiko, tuomet vizito trukmė daugiausiai 5 d. (kelionė gali būti ne daugiau 2 dienos + 3 darbo dienos).

 

Kvietimas dalyvauti atrankoje

Finansavimo tvarka, atmintinė personalo mokymams

Atrankos organizavimo tvarka ir kriterijai

 

 

Lauksime Jūsų paraiškų!