Netekome akad. prof. habil. dr. Genadijaus Kulviečio

KULVIETIS 0214 2

KULVIETIS 0214 2

2020 m. gruodžio mėn. 12 d. eidamas 66 metus į amžinybės tolius iškeliavo vienas iškiliausių Lietuvos informacinių technologijų specialistų, Lietuvos mokslų akademijos tikrasis narys, VGTU prof. habil. dr. Genadijus Kulvietis.

Profesorius mūsų Šiaulių universitete dirbo apie 20 metų (nuo 1998 iki 2018 m.). Savo įžvalgomis ir giliomis žiniomis labai daug padėjo vystyti informatikos mokslą ir informatikos studijas, ypač magistro, mūsų universitete, buvo aktyvus Senato narys.

Prof. G. Kulvietis kartu su Šiaulių universiteto informatikos mokslininkais kūrė informacines sistemas studijų procesui, rengė mokslo straipsnius ir pranešimus konferencijose, vadovavo doktorantams.  

Dėkojame už viską, ką sukūrėte per visą savo kūrybingą ir iškilų gyvenimą. Jūsų atlikti darbai, nuoširdus bendravimas, kartu praleistas laikas ilgai liks mūsų visų širdyse ir mintyse.

Gedime drauge su žmona Regina, sūnumis, kolegomis ir visais jį pažinojusiais. Ilsėkis, gerb. Profesoriau, mielas Kolega.

Nuoširdžią užuojautą prof. habil. dr. G. Kulviečio žmonai ir artimiesiems reiškia Šiaulių universiteto akademinė bendruomenė.

Tekstą parengė Šiaulių universiteto Regionų plėtros instituto prof. dr. Sigita Turskienė
vgtu.lt nuotr.
Grįžti