Šventiniai sveikinimai Šiaulių universiteto bendruomenei ir videopasakojimo premjera

sveikinimas bendruomenei
sveikinimas bendruomenei

 Miela Šiaulių universiteto bendruomene,

užbaigiame dar vieną besibaigiantį laiko ratą, atnešusį mums ir visam pasauliui išbandymų, naujų iššūkių. Vis dėlto verta atsigręžti atgal, stabtelėti, pamąstyti apie tai, kas buvo gero, kas pasiekta, kokie lūkesčiai išsipildė.

Nueinančių metų virsmas į Naujuosius metus atvers naują Šiaulių universiteto istorijos puslapį – Universitetas nuo 2021 m. savo duris atvers kaip Vilniaus universiteto Šiaulių akademija. Akademinei bendruomenei, miestui, regionui ir visai Lietuvai tokie pokyčiai reiškia aukštojo mokslo kokybę, įkvėpimą naujiems darbams, galimybėms, ieškojimams ir kūrybiniams sumanymams.

Tegul šv. Kalėdų ir Naujųjų metų laukimas pripildo Jūsų širdis Tikėjimo, Meilės ir Vilties!

Laimingų ir sėkmingų 2021-ųjų Jums ir Jūsų šeimoms!

Šiaulių universiteto rektorius prof. dr. Darius Šiaučiūnas

 

kapeliono sveikinimas
kapeliono sveikinimas
Ramių švenčių, sveikatos ir sklandžios Naujųjų metų pradžios, universiteto bendruomenei linki Šiaulių universiteto kapelionas Arūnas Jankauskis
 

SU VU video

SU VU video

 

 

 

 

„Šiaulių universitetas tampa Vilniaus universiteto dalimi“ – filmas, skirtas naujo Šiaulių universiteto istorijos etapo įamžinimui. 

Trumpame siužete susipina Šiaulių universiteto vadovų – rektoriaus prof. dr. Dariaus Šiaučiūno, studijų prorektorės prof. dr. Renatos Bilbokaitės, mokslo ir meno prorektorės prof. dr. Dianas Cibulskienės – ir Vilniaus universiteto rektoriaus prof. dr. Rimvydo Petrausko mintys apie pastarųjų metų patirtis, įžvalgas, emocijas verčiant naują Šiaulių universiteto istorijos lapą. Nuo 2021 m. sausio 1 d. Šiaulių universitetas savo duris atveria kaip Vilniaus universiteto Šiaulių akademija

Videoįrašą rasite čia>>>

Grįžti