ŠU alumnė A. Švambarienė: „Studijos universitete ne tik davė žinių, bet ir galimybę užsiimti aktyvia visuomenine veikla“

Agne2

Agne2

Baigiame pasakojimų ciklą apie Šiaulių universiteto alumnus. Šį kartą – ŠU alumnų ir karjeros koordinavimo specialistės Redos Ulinskaitės-Nosavičienės vaizdo pokalbis su įmonės „Magni LT“ įkūrėja ir vadove Agne Švambariene.

Agnė Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakultete baigė verslo administravimo studijas. Pasak Agnės, studijos buvo naudingos ir davė rinkodaros, verslo valdymo, įvairių kitų dalykų pradmenų. „Ypač esu dėkinga dėstytojai Danutei Bendikienei už labai naudingas internetinės buhalterinės apskaitos žinias, kurias sėkmingai dabar pritaikau praktiniame darbe“, – sako Agnė.

Darbinę veiklą mergina prieš dešimt metų pradėjo dirbdama spausdintuvų ir kitos technikos prekybos bei aptarnavimo srityje. Šios srities versle ji dirba iki šiol.

Agnė iki šiol puikiai prisimena turiningus studijų Šiaulių universitete metus. A. Švambarienė: „Nuo pat pirmos pažinties su Šiaulių universiteto studentų atstovybe susidomėjau jos veikla. Nieko nelaukusi įsitraukiau į savo fakulteto atstovybės veiklą. Prisimenu, vienas labiausiai įstrigusių renginių – Helovino šventė, į kurią buvome nutarę pasikviesti Kraujo donorystės centro atstovus. Šios akcijos metu studentai ne tik šventė, bet ir davė kraujo. Nuo to laiko spalio pabaigoje visada vykdydavome kraujo donorystės akcijas.“

Agnė ne tik sėkmingai vadovauja savo įkurtai įmonei, užsiimančiai spausdintuvų aptarnavimu, bet ir randa laiko visuomeninei veiklai, turiningam laisvalaikiui. Ji yra aktyvi verslo klubo BNI „Saulė“ narė, mėgsta laisvalaikį leisti tinklinio aikštelėje. „Tiek versle, tiek sporte tenka susikurti tikslą ir imtis plano jį pasiekti. Rezultatas visur priklauso nuo įdėto darbo“, – teigia Agnė.

Galvojantiems apie ateities profesinį pasirinkimą Agnė pataria kuo daugiau įsijungti į įvairias bendruomenines veiklas, kurių metu galima labiau pažinti savo pomėgius, atrasti reikalingus kontaktus, kurie ir padeda pasukti ten, kur nori širdis.

Visą Redos Ulinskaitės-Nosavičienės ir Tomo Andrijausko reportažą galite pažiūrėti youtube: https://www.youtube.com/watch?v=ryMGYO6UGYw

Parengė Zenonas Ripinskis
Tomo Andrijausko nuotr.
Grįžti