Šiaulių universitetas
Tęstinių studijų institutas
Vytauto g. 84-115, Šiauliai
LT-76352
Telefonas: (41) 595 850
El. paštas: info@tsi.su.lt

 


 

Direktorė

dr. Rima Bakutytė

Telefonas: (41) 595 851
El. paštas: rima.a@tsi.su.lt

 


 

  Direktorės pavaduotoja
dr. Edita Musneckienė
Telefonas: (41) 393 016
El. paštas: edita.m@tsi.su.lt

 


 

  Administratorė
Irena Ramonienė
Telefonas: (41) 595 850
El. paštas: irena.r@tsi.su.lt

 


 

  Vyr. metodininkė
Edita Januševičienė
 
Kuruojamos sritys:
Studijos: Pedagogika, Specialioji pedagogika (specializacija - tiflopedagogika)
Renginiai: įmonių darbuotojų ir pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir atestaciniai renginiai. Pedagoginių ir psichologinių žinių kursas.
Kita: projektinė veikla.
Telefonas: (8 41) 595 854
El. paštas: edita.j@tsi.su.lt

 


 

alt
alt
  Vyr. metodininkė
Jolanta Kazanavičienė
 
Kuruojamos sritys:
Laikinai nedirba.
Telefonas: (8 41) 595 858
El. paštas: jolanta.k@tsi.su.lt

 


 

  Vyr. metodininkė
Edita Verygienė
 
Kuruojamos sritys:
Studijos: Neformaliosios ir bakalauro – Socialinė pedagogika.
Renginiai: pedagogų, mokyklų vadovų, valstybės tarnautojų, visuomenės sveikatos priežiūros specialistų, gydytojų, vairuotojų mokytojų ir vairavimo instruktorių kvalifikacijos tobulinimo renginiai. Ikimokyklinių įstaigų auklėtojų padėjėjų kvalifikacijos tobulinimas. Įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialistų, darbdavių, padalinių vadovų mokymas ir atestavimas saugos ir sveikatos klausimais. ECDL kursai.
Kita: projektinė veikla.
Telefonas: (8 41) 595 853
Mob. tel.: 8 673 25989
El. paštas: edita.t@tsi.su.lt

 


 

  Vyr. metodininkė
Orinta Tamutienė
 
Kuruojamos sritys:
Studijos: Neformaliosios ir bakalauro - Ikimokyklinio ugdymo pedagogika ir priešmokyklinis ugdymas.
Renginiai: pedagogų kvalifikacijos tobulinimo renginiai.
Kita: projektinė veikla.
Telefonas: (8 41) 595 856
El. paštas: orinta.t@tsi.su.lt

 


 

  Specialistė, buhalterė
Nijolė Kriščiūnienė
 
Kuruojamos sritys:
Projektų administravimas. Finansinė veikla.
Kabinetas: 203
Telefonas: (8 41) 595 852
El. paštas: nijole. krisciuniene@su.lt