alt
alt
  Šiaulių universitetas
Tęstinių studijų institutas
Stoties g. 11, Šiauliai
LT-77156
Telefonas: (41) 595 850
Faksas: (41) 595 857
El. paštas: info@tsi.su.lt

 


 

alt   Direktorė
dr. Rima Bakutytė
Kabinetas: 205
Telefonas: (41) 595 851
El. paštas: rima.a@tsi.su.lt

 


 

alt
alt
  Direktorės pavaduotoja
dr. Edita Musneckienė
Kabinetas: 114
Telefonas: (41) 393 016
El. paštas: edita.m@tsi.su.lt

 


 

alt   Administratorė
Irena Ramonienė
Kabinetas: 205
Telefonas: (41) 595 850
El. paštas: irena.r@tsi.su.lt

 


 

alt   Vyr. metodininkė
Edita Januševičienė
 
Kuruojamos sritys:
Studijos: pedagogika.
Renginiai: pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir atestaciniai renginiai. Pedagoginių-psichologinių žinių kursas.
Kita: projektinė veikla.
Kabinetas: 209
Telefonas: (8 41) 595 854
El. paštas: edita.j@tsi.su.lt

 


 

alt
alt
  Vyr. metodininkė
Jolanta Kazanavičienė
 
Kuruojamos sritys:
Laikinai nedirba.
Kabinetas: 107
Telefonas: (8 41) 595 858
El. paštas: jolanta.k@tsi.su.lt

 


 

alt   Vyr. metodininkė
Edita Verygienė
 
Kuruojamos sritys:
Studijos: bakalauro – socialinė pedagogika, neformaliosios studijos - istorijos mokomojo dalyko specializacijos moduliai, lietuvių filologijos mokomų dalykų specializacijos moduliai.
Renginiai: pedagogų, visuomenės sveikatos priežiūros specialistų, gydytojų, vairuotojų mokytojų ir vairavimo instruktorių kvalifikacijos tobulinimo renginiai. Ikimokyklinių įstaigų auklėtojų padėjėjų kvalifikacijos tobulinimas. Įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialistų, darbdavių, padalinių vadovų mokymas ir atestavimas saugos ir sveikatos klausimais. ECDL kursai.
Kita: projektinė veikla.
Kabinetas: 208
Telefonas: (8 41) 595 853
Mob. tel.: 8 673 25989
El. paštas: edita.t@tsi.su.lt

 


 

alt   Vyr. metodininkė
Orinta Tamutienė
 
Kuruojamos sritys:
Studijos: bakalauro - socialinė pedagogika; istorija, neformaliosios - ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas, socialinė pedagogika.
Renginiai: pedagogų kvalifikacijos tobulinimo renginiai.
Kita: projektinė veikla.
Kabinetas: 109
Telefonas: (8 41) 595 856
El. paštas: orinta.t@tsi.su.lt

 


 

alt   Specialistė, buhalterė
Zita Statkuvienė
 
Kuruojamos sritys:
Projektų administravimas. Finansinė veikla.
Kabinetas: 203
Telefonas: (8 41) 595 852
El. paštas: zita.s@tsi.su.lt

 


 

alt   Vyr. metodininkė
Eglė Baranauskienė
 
Kuruojamos sritys:
Renginiai: valstybės tarnautojų, ugdymo įstaigų vadovų, socialinių darbuotojų kvalifikacijos tobulinimo renginiai.
Kita: projektų administravimas.
Kabinetas: 107
Telefonas: (8 41) 595 858
El. paštas: egle.z@tsi.su.lt