Kūno kultūros ir sporto edukologija

Specializacijos
Kūno kultūros edukologija, Sportinio ugdymo vadyba

Studijų forma ir trukmė
Nuolatinė (2 m.) (Studijuojami dalykai)

Suteikiama kvalifikacija
Ugdymo mokslų magistro laipsnis

Priimami asmenys, baigę universitetines pagrindines studijas.
 
Konkursinio balo sandara
Diplomo priedėlio (priedo) įvertinimų svertinio vidurkio ir papildomų balų suma.
 
Metinė studijų kaina
2621 Eur
 
Svarbu!
Neturintieji švietimo ir ugdymo krypčių (pedagogikos, edukologijos, andragogikos, švietimo ir ugdymo) grupės arba sporto krypties bakalauro diplomo turi išlaikyti trūkstamus dalykus: Pedagogikos pagrindai, Psichologija, Kūno kultūros teorija. Didaktika, Sporto teorija, Didaktika.
 
Trumpas studijų programos aprašas
Programa rengia aukštos kvalifikacijos, kompetentingus kūno kultūros ir sporto specialistus, orientuotus į profesinę praktinę ir mokslinę- tiriamąją veiklą, gebančius analizuoti ir vertinti pasaulines bei nacionalines kūno kultūros ir sporto raidos tendencijas, generuoti naujas idėjas, priimti pagrįstus sprendimus, kūrybiškai valdyti skirtingo amžiaus ir meistriškumo ugdytinių fizinį ugdymą, prisitaikyti prie nuolat kintančių šiuolaikinio gyvenimo sąlygų.
 
Karjeros ir studijų galimybės
Edukologijos magistrai gali dirbti edukacinį ir administracinį darbą kūno kultūros ir sporto srities mokslo ir studijų institucijose, sporto ir kultūros įstaigose ir organizacijose, vadovauti sporto komandoms, kurti privatų verslą.  Studijas gali tęsti socialinių mokslų srities doktorantūroje.
 
Informacija teikiama
tel. (8 41)  595 755
 

Susidomėjai šia studijų programa, bet dar turi klausimų? Konsultuokis:

lekt. dr. Jurgita Lenkauskaitė
tel. (8 645) 93 577

Grįžti