Kodėl Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakultetas?

1. Studijuosite didžiausiame Šiaulių universiteto fakultete, įsiliesite į tūkstančio šio fakulteto studentų bendruomenę.
2. Galėsite pasirinkti vieną iš įdomių ir perspektyvių socialinių , humanitarinių mokslų arba menų studijų programų.
3. Galėsite tradicines studijas derinti su nuotolinėmis (virtualioje aplinkoje) ir kooperuotomis studijomis (jų metu realias užduotis atliksite organizacijose).
4. Galėsite tobulinti užsienio kalbos žinias bendraudami su studentais, atvykstančiais studijuoti į fakultetą iš kitų šalių ar pasirinktus modulius studijuodami kartu su jais anglų kalba.
5. Pasirinkę Jungtinę studijų programą, du semestrus studijuosite užsienyje.
6. Bendradarbiausite su lanksčiais, atvirais naujovėms, kūrybingais ir kompetentingais dėstytojais.
7. Mokysitės gerai įrengtose, šiuolaikiška įranga aprūpintose auditorijose, naudositės erdvia ir modernia biblioteka, kurioje yra sparti interneto prieiga. Fakultete sudarytos visos sąlygos studijuoti neįgaliesiems.
8. Galėsite dalyvauti tarptautinėse studentų mainų programose (Erasmus studijų ir intensyvių studijų), kuriose dalyvauja visų ES šalių universitetai. Taip pat turėsite galimybę atlikti praktiką užsienio organizacijose, nes fakultetas palaiko ryšius su JAV, Portugalijos, Šveicarijos, Vokietijos, Olandijos, Latvijos, Bulgarijos, Turkijos ir kt. šalių universitetais.
9. Įgysite kvalifikaciją patvirtinantį diplomą, kuris atvers plačias karjeros galimybes. Turėsite galimybę tęsti magistrantūros ir doktorantūros studijas fakultete.
10. Galėsite dalyvauti studentiškų organizacijų veikloje. Jūsų laukia Studentų atstovybė, tarptautinė AIESEC organizacija, Studentų mokslinė draugija ir kt. Taip pat fakultete veikia netradicinio folkloro grupė KITAVA.
11. Turėsite galimybę savo aktyvumu ir iniciatyvumu įrodyti, kad esate vertas atstovauti fakultetui tarptautiniuose ir nacionaliniuose konkursuose.

HF

 

Kuo ypatingas Šiaulių universitetas?

 astu 1

 

1. Tai dinamiškas, nebijantis iššūkių, lankstus ir tolerantiškas universitetas.
2. Universitetas tarptautinių ekspertų akredituotas maksimaliam 6 metų laikotarpiui.
3. Universitete yra 3 fakultetai ir Tęstinių studijų institutas, Dailės galerija, Mokomasis teatras, Botanikos sodas, Observatorija, Gamtos muziejus, turime savo TV ir radijo laidas, 2 laikraščius. 
4. Universitetas turi moderniausią Lietuvoje akademinę biblioteką.
5. Universitetas yra penktas tarp Lietuvos aukštųjų mokyklų pagal dalyvavimą Erasmus tarptautinių mainų programoje.
6. Universitete veikia Lyderių programa, kurioje iniciatyvūs ir gabūs studentai gali plėtoti lyderio gebėjimus.
7. Universitetas Jus kviečia įsilieti į garsius Lietuvoje meno kolektyvus (folklorinius ansamblius „Saulė" ir „Kitava") ir žinomus Šiaulių universiteto sporto kolektyvus. Ar žinote, kad kasmet ŠU studentai SELL žaidynėse, krepšinio, futbolo, lengvosios atletikos, rankinio turnyruose laimi prizines vietas tarp universitetų komandų? 

 

Kodėl Šiaulių miestas?
 

1. Tai miestas, kuriame studijuoja apie 10 000 studentų.

2. Tai jaukus, žalias miestas, kuriame automobilių spūstys mažiausios, todėl susisiekimas - greičiausias.

3. Čia mažiausia buto nuomos kaina, pigiausios laisvalaikio praleidimo paslaugos.

4. Aktyvus kultūrinis gyvenimas ir įdomus studentų laisvalaikis.

 

 

  
   


 

  

IQ7M9929_small.jpg  IQ7M9915_small.jpg

1. Studijuosite didžiausiame Šiaulių universiteto fakultete, įsiliesite į keturių tūkstančių šio fakulteto studentų bendruomenę.

2. Galėsite pasirinkti vieną iš įdomių ir perspektyvių studijų programų:

o   Ekonomika.Studijų šakos: finansai ir bankininkystė, ekonominė analizė ir planavimas, tarptautinė ekonomika; 

o   Verslo administravimas. Studijų šakos: personalo valdymas, logistikos valdymas, marketingo valdymas, finansų valdymas, projektų valdymas, informacijos valdymas;

o  Viešasis administravimas. Studijų šakos: viešojo valdymo teisė, strateginis valdymas, organizacijų psichologija, informacijos vadyba, viešojo sektoriaus ekonomika.

3. Galėsite tradicines studijas derinti su nuotolinėmis (virtualioje aplinkoje) ir kooperuotomis studijomis (jų metu realias užduotis atliksite organizacijose).

4. Galėsite tobulinti užsienio kalbos žinias bendraudami su studentais, atvykstančiais studijuoti į fakultetą iš kitų šalių ar pasirinktus modulius studijuodami kartu su jais anglų kalba.

5. Bendradarbiausite su lanksčiais, atvirais naujovėms, kūrybingais ir kompetentingais dėstytojais.

6. Mokysitės gerai įrengtose, šiuolaikiška įranga aprūpintose auditorijose, naudositės erdvia ir modernia, biblioteka, kurioje yra sparti interneto prieiga. SMF sudarytos visos sąlygos studijuoti neįgaliesiems.

7. Galėsite dalyvauti tarptautinėse studentų mainų programose (Erasmus studijų ir intensyvių studijų), kuriose dalyvauja visų ES šalių universitetai. Taip pat turėsite galimybę atlikti praktiką užsienio organizacijose, nes SMF palaiko ryšius su JAV, Portugalijos, Šveicarijos, Vokietijos, Olandijos, Latvijos, Bulgarijos, Turkijos ir kt. šalių universitetais.

8. Įgysite kvalifikaciją patvirtinantį diplomą, kuris atvers plačias karjeros galimybes. Turėsite galimybę tęsti magistrantūros studijas fakultete.

9. Galėsite dalyvauti studentiškų organizacijų veikloje. Jūsų laukia Studentų atstovybė, tarptautinė AIESEC organizacija, UAB ”Esemefas”, NVO Viešojo administravimo akademinis centras, Studentų verslo idėjų klubas SVIK ir kt. Taip pat Fakultete veikia netradicinio folkloro grupė KITAVA, linijinių šokių grupė ŠELMIUKĖS, suburta vyrų krepšinio komanda ir kt.

10.   Turėsite galimybę savo aktyvumu ir iniciatyvumu įrodyti, kad esate vertas atstovauti fakultetui tarptautiniuose ir nacionaliniuose konkursuose.

Kuo ypatingas Šiaulių universitetas?

1. Tai dinamiškas, nebijantis iššūkių, lankstus ir tolerantiškas universitetas.

2. Universitete yra 8 fakultetai ir Tęstinių studijų institutas, Dailės galerija, Mokomasis teatras, Botanikos sodas, Observatorija, Gamtos muziejus, turime savo TV ir radijo laidas, 2 laikraščius. Vienas iš jų leidžiamas SMF – tai SMF fanas.

3. Universitetas turi moderniausią Lietuvoje akademinę biblioteką.

4. Universitetas yra penktas tarp Lietuvos aukštųjų mokyklų pagal dalyvavimą Erasmus tarptautinių mainų programoje.

5. Universitete veikia Lyderių programa, kurioje iniciatyvūs ir gabūs studentai gali plėtoti lyderio gebėjimus.

6. Universitetas Jus kviečia įsilieti  į garsius Lietuvoje meno kolektyvus (folklorinius ansamblius „Saulė” ir „Kitava”) ir žinomus Šiaulių universiteto sporto kolektyvus. Ar žinote, kad kasmet ŠU studentai SELL žaidynėse, krepšinio, futbolo, lengvosios atletikos, rankinio turnyruose laimi prizines vietas tarp universitetų komandų.

Kodėl Šiaulių miestas?

1. Tai miestas, kuriame studijuoja daugiau kaip 15 000 studentų.

Tai jaukus, žalias miestas, kuriame automobilių spūstys mažiausios, todėl susisiekimas -  greičiausias.

 

3. Čia mažiausia buto nuomos kaina, pigiausios laisvalaikio praleidimo paslaugos.

4. Aktyvus kultūrinis gyvenimas ir įdomus studentų laisvalaikis.