Studento, vykstančio pagal ERASMUS programą, atmintinė

Nuvykus į užsienio aukštąją mokyklą būtina per 3 dienas informuoti ŠU Studijų ir tarptautinių programų tarnybą apie nuvykimą. Mes tikimės, kad artimuosius apie savo sėkmingą nuvykimą informuosite anksčiau. Iškilus nesklandumams pirmiausia, būtinai kreipkitės į užsienio aukštosios mokyklos tarptautinių ryšių skyrių, jei nesulaukiate tinkamos pagalbos, rašykite į ŠU STPT: lina.sniepyte-caltabellotta@su.lt

Pasikeitus studijų programai būtina žinoti, kad nauji dalykai, kuriuos pasirinksite ir įrašysite į Studijų sutarties pakeitimų lapą (Changes to original proposed study programme) turi būti artimi jūsų studijų sričiai, o viso semestro krūvis negali būti mažesnis, nei 30 ECTS kreditų.

Išsirinkę dalykus arba nežinodami, kurį dalyką geriau pasirinkti, kreipkitės į savo studijų programos komiteto pirmininką (geriausia el. paštu). Suderinus studijų programos pakeitimus reikia užpildyti studijų sutarties pakeitimų lapą ir atsiųsti skanuotą el. paštu lina.sniepyte-caltabellotta@su.lt

Grįžus per 14 dienų Studijų ir tarptautinių programų tarnybai privaloma pateikti šiuos dokumentus:

1. Sertifikatas (akademinė pažyma) iš priimančiosios institucijos apie studijas (grįžus pateikti Tarptautinių programų ir ryšių tarnybai). Šiame dokumente turi būti nurodyta:

a) studento vardas, pavardė;

b) studijų periodas;

c) laikytų egzaminų pavadinimai anglų kalba;

d) surinktų kreditų skaičius ir PAŽYMIAI pagal ECTS sistemą.

Patvirtinimas turi būti su oficialiais priimančios institucijos rekvizitais (oficialus dokumentas, parašas, antspaudas).

2. Patvirtinimas apie studijų periodą , kurio datos nurodytos finansinėje sutartyje.

3. Ataskaita. Pasibaigus studijų periodui studentas į savo elektroninio pašto dėžutę gaus automatiškai suformuotą nuorodą , kurią privaloma užpildyti per dvi savaites nuo gavimo dienos.

4. Pakartotinis kalbos testas. Studentas į savo pašto dėžutę gaus kvietimą užpildyti antrą kalbos testą.

 

Studijų rezultatų įskaitymo tvarka Šiaulių universitete.