Po atrankos, studentai privalo:

1. Susipažinti su bendrosiomis Erasmus sutarties sąlygomis ir Erasmus studento chartija;
2. Užpildyti šiuos dokumentus:
3. Universiteto, į kurį esate atrinktas, interneto puslapyje  susiraskite reikalingas paraiškų formas: studijų (angl. Application Form) ir apgyvendinimo (angl. Accomodation Form). Užpildykite formas pagal reikalavimus. Atkreipkite dėmesį į priedus, (angl. Enclosures, Attachments) kurie nurodyti paraiškoje ir yra privalomi.

*Atkreipkite dėmesį į galutines paraiškų teikimo datas (angl. Application Deadlines). Pavėlavus nusiųsti dokumentus iki nustatytos datos, universitetas gali Jūsų nepriimti studijoms.
4. Kartu su paraiškos formomis Jums reikia užpildyti studijų sutartį (angl. Learning agreement) (mobilumui ES šalyse) arba studijų sutartį (mobilumui ne ES šalyse).

Užpildytus šiuos dokumentus, studentai turi pristatyti į Studijų ir tarptautinių programų tarnybą (P. Višinskio 38, II a., 214 kab.).

**Kai priimančiojoje institucijoje pasibaigs paraiškų padavimo terminas, Jūs arba Šiaulių universitetas iš priimančiosios institucijos gaus pakvietimo studijoms laišką (angl. Letter of Invitation arba Letter of Acceptance). Jei šiuos dokumentus priimančioji institucija atsiųs Jums į namus, Jūs turite šiuos dokumentus pristatyti į Studijų ir tarptautinių programų tarnybą. Jei dokumentus gaus STPT, mes Jus informuosime.

***Iki išvykstant visi studentai privalo institutuose parašyti prašymą dėl išvykimo  Erasmus+ studijoms. Jame įrašyti tokį studijų periodą, kuris nurodytas finansinėje sutaryje.