Socialinis darbas ir socialinė reabilitacija

Socialinio darbo bakalauras, socialinis darbuotojas

Nuolatinės studijos (4 metai; 240 kreditų) (tvarkaraščio forma dieninė arba sesijinė)

Jungtinė programa su Rėzeknės technologijų akademija Latvijoje

Svarbi informacija:

              studiju programu planas      dokumentu teikimas  

 

Nuo 2021 m. sausio 1 d. Šiaulių universitetas tampa Vilniaus universiteto dalimi – Vilniaus universiteto Šiaulių akademija! Daugiau apie tai skaitykite ČIA.

 

Konkursinio balo sandara:

socialinis darbas

Socialinio darbo ir socialinės reabilitacijos studijose pasirengiama dirbti socialiniu darbuotoju, gebančiu teikti ir socialinės reabilitacijos paslaugas. Tokie specialistai itin reikalingi šeimynose, savivaldybės institucijose, medicinos, socialinės reabilitacijos įstaigose, darbui su riziką patiriančiomis šeimomis ir pan.

Tavo studijos, karjeros galimybės ir paklausa darbo rinkoje:

  • darbas socialinės apsaugos ir sveikatos apsaugos sistemų institucijose: paramos šeimai įstaigose, vaikų ir jaunimo, žmonių, turinčių negalią, socialinės reabilitacijos centruose, suaugusiųjų ir senyvo amžiaus asmenų socialinės globos įstaigose;
  • iki 30 proc. studijų trukmės galima studijuoti užsienio universitetuose;
  • galimybė tęsti studijas ir toliau tobulėti, plėsti kompetencijas socialinio darbo (ŠU vykdo kartu su universitetu Ukrainoje)  arba artimos krypties magistrantūroje Lietuvos ir užsienio aukštosiose mokyklose.

Praktika. 8 kreditai praktikų atliekama Lietuvos ir Latvijos įstaigose.

Studijų prieinamumas ir lankstumas. Taikomas nuotolinis ir mišrus nuotolinis mokymasis (30 proc. dalykų) bei lankstus studijų užduočių organizavimas.

Programos profesoriai, dėstytojai: prof. dr. Liuda Radzevičienė, doc. dr. Daiva Alifanovienė, doc. dr. Darius Gerulaitis, doc. dr. Albina Kepalaitė, doc. dr. Asta Vaitkevičienė, lekt. dr. Kristina Rūdytė, lekt. Ilona Dobrovilskytė, lekt. Lina Miliūnienė, lekt. Odeta Šapelytė.

Studijų tarptautiškumas: pagrindiniai programos akademiniai partneriai užsienyje iš Latvijos, Ukrainos, JAV universitetų.

ĮSIDĖMĖK! :) Programos unikalumas – orientacija į socialinės reabilitacijos aspekto ir tarpkultūrinės patirties integravimą į socialinio darbo lauką. 

Priėmimo klausimais konsultuoja Šiaulių universiteto Studijų ir tarptautinių programų tarnyba: tel. (8 41) 595 755, el. p. studijuok@su.lt

 

Daugiau apie socialinio darbo ir socialinės reabilitacijos studijas YOUTUBE kanale: https://www.youtube.com/watch?v=YrPXuzmZ5js

Naujienos studijų programos socialiniuose tinkluose: https://www.facebook.com/socialinis.darbas.su.lt/

Naujienos socialiniuose tinkluose: facebook.com/siaul.university/

 

PUP Studentas kalba 12